Chatbox
18 / 5 / 2018 • Byla aktualizována pravidla
16 / 5 / 2018 • Byl aktualizován sparktoolbar
15 / 5 / 2018 • Byla přidána odměna za nahlášení bugu
9 / 5 / 2018 • Byly přidány nové osobní příběhy (6)

Neaktivita

za Fri Apr 27, 2018 1:33 pm

[sparkhead]Neaktivita[/sparkhead]

Omlouvám se všem za svou absenci v posledních pár dnech, ale měl jsem ve škole předtermíny, a protože jsem se školou stejně ctižádostivý jako s fórkem jsem si to samozřejmě vše narval do minuleho a tohoto týdne, takže jsem neměl tyhle poslední dny moc čas. Ale dneska jsem měl svoje poslední dvě zkoušky a proto můžu teď konečně dodělat fórum, takže zítřejší termín jeho otevření by se snad již neměl posouvat. Tím pádem tedy fórum bude otevřeno v neděli ve 13:00. Pokud si tedy přejete mít nějakou specifickou vrozenou schopnost, prosím vás, aby jste mne kontaktovali buď skrze soukromou zprávu, facebook, chatbox či skype. Děkuji za pozornost a těším se na vás lidičky!

Jinak v průběhu dnešního dne bude probíhat většina dokončení fóra jako takového, takže pokud máte stále nějaké nejasnosti ohledně systému či ingame, neváhejte se zeptat, dokud je čas! simple smile

[information]Pokud mne budete chtít kontaktovat, zde máte moje nicky na skype a facebook.

yorotsuki | ax3lb3ast
[/information]

This forum was created by a multicultural team of various faiths and beliefs.