Chatbox

Eachann Shahon


Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
avatar

za Sun May 13, 2018 1:40 pm

Eachann Shahon„I do bad things to bad people“

jméno:
Eachann Shahon
přezdívka:
Anny

věk:
24
pohlaví:
Muž
krevní skupina:
AB+
datum narození:
05 / 03 / 1994

místo původu:
Jeruzalem, Israel

rodová linie:
Rex Deus
významný předek:
Alexandr III. Makedonský
přirozený talent:
Vrozená schopnost
vrozená schopnost:
Regenerace
• obecné informace •

Stručný popis
Charizmatický a vysmiaty mladý muž. Anny pôsobí veľmi priateľským dojmom. Rád sa smeje, rád rozpráva a okolo seba často rozširuje priateľskú a príjemnú atmosféru. No každý kto ho pozná vie, že má Anny istý "switch", prepínač. Funguje na dve farby, zelenú a červenú. Zelená u neho znamená priatelia, rodina, známy.. normálny život. Červená? Jeden by ho nespoznal. Nevyzerá na to, no akonáhle sa dostane do nebezpečenstva, niekto ohrozuje jeho, jeho blízkych alebo pokojne sa aj len ocitne ako bystander pri nejakej nepríjemnej situácií, prepne. Je na to nastavený, teda skôr vytrénovaný. V prvom rade chrániť seba a po tom ostatných. Úsmev zmizne. Stane sa z neho extrémne agresívny jedinec z ktorého ide priam strach. Jeho pohľad sa z priateľského zmení na sústredený a zastrašujúci. No hlavne sa nezastaví, až kým si to znova nemôže dovoliť. Riadi sa heslom: "I don't stop when I am tired, I stop when I am done".

Sen & Cíle
Anny si chce časom založiť vlastnú školu, respektívne gym v ktorom by trénoval. Medzi jeho sny tiež patria celkom klasické veci. Oženiť sa s milou peknou babou, časom si spraviť nejaké to dieťa alebo dve a ku sklonu života sa odpratať niekam na vidiek, kde by nič nemusel riešiť. Má v tom celkom jasno.• vzhled & charakter •

Vzhled
Priemerne vysoký chalan. Anny má okolo 180 centimetrov a váži necelých 83 kilogramov. Jeho telo je svalnaté a pevné. Nie je to ten "buff" typ. Zameriava sa hlavne na funkčnosť a výbušnú silu, čo je dosť vidieť. Má krátke čierne vlasy, ešte dosť mladú tvár a na perách večný úsmev. Tento chalan nosieva hlavne pohodlné tričká, často s dlhými rukávmi, vyhrnutými nad lakte. Sem tam nejaká tá páska na ruke, kapsáčové krátke nohavice a klasické tenisky... teda zväčša šľapky, hlavne keď je teplo. Čo sa týka oblečenia, taktiež obľubuje rôzne košele. Hlavne krikľavé s kockatými vzormi. Červená a modrá farba u neho dominujú. Často u seba nosieva nejaký doplnok, či už mikinu, náramok alebo trebárs aj tričko, s logom jeho KM a jeho lokálnym gymom, v ktorom teraz cvičí, trénuje a pracuje. Jedno si neodpustí. Šiltovky. Miluje ich, nosieva ich stále. Nemá však rád tie rovné, skôr normálne, často zo šiltom dozadu.

Povaha & Vlastnosti
Len málokde by ste hľadali chalana, ktorý je viac v "pohode" než Annie. Môže za to hlavne jeho Ego. Je hrozne nad vecou väčšinu času. Nedá sa vyprovokovať a sám hovorí, že ho slovami nie je možné uraziť. Možno aj pre to má celkom nadnesený pohľad na svet. Nejak bolo..  nejak bude.  Annie je zástancom toho, radšej sa problémom vyhnúť, než ich provokovať. Niektorý by si mysleli, že je to kvôli tomu, že sa bojí. Pravda je však inde. Annie vie ako reagovať a je si toho vedomí. Ak sa niečoho bojí tak je to fakt, že niekoho prizabije a po tom s tým bude musieť do konca života byť. Sám by si ale radšej vybral možnosť sedieť dva roky v base, než byť zakopaný desať pod zemou. Rád sa zabáva, miluje jedlo, miluje hudbu, pohyb a mnoho ďalších normálnych vecí. Je veľmi ochranársky voči druhým ľuďom. Nemusia to byť ani jeho priatelia. Jednoducho mu nie je jedno, čo sa okolo neho deje.
Koníčky

Má mnoho koníčkov, no zväčša sa jedná práve o fyzické aktivity. K tomu hlavnému ale patrí Krav Maga. Aj keď pre neho to je viac ako koníček. V podstate tým žije. Sám je pomerne mladým inštruktorom, ktorý učí druhých ľudí ako sa brániť v.. podstate hocičomu, čo ich na ulici môže stretnúť. Anny mimo to miluje aj bojové športy ako také a rád sa do nich často zapája. Taktiež je celkom .. veľkým obľúbencom pop-kultúry. Miluje filmy, hudbu a rôzne akcie, ktoré sa často v jeho okolí nachádzajú.• rodina & vztahy •

rodina & vztahy
Anny je sirotou. Jeho biologický rodičia zomreli pri jednom z atentátov dobrých 15 rokov dozadu. Odvtedy sa o neho stará rodinný známy s jeho rodinou. Anny ich berie ako vlastných, aj keď veľmi dobre vie pravdu. Nikdy mu nebola zatajovaná. Dali mu do života všetko, čo potreboval. Solídny základ, hodnoty a zoznámili ho s tým, čo dnes priam miluje. Anny im je mnohé dlžný. Čo sa týka vzťahov, Anny je veľmi otvorený a rád ich naväzuje. Je veľmi ľahké sa s ním spriateliť.


Aggie Yalenov
Aggie je jeho dlhoročná známa, kamarátka, inštruktorka a momentálne aj jeho zamestnávateľka. Pracuje u nej v gyme ako inštruktor bojového systému Krav Maga. Spoznali sa ešte v Izraeli a do USA prišiel v podstate s ňou za cieľom otvorenia jednej zo škôl organizácie, pod ktorú patria. Aggie je niečo ako rodina. Ak by ju mal k niekomu prirovnať, tak k nejakej staršej sestre. Eachann na ňu nedá dopustiť, rovnako ako ani ona na neho. Často si vzájomne pomáhajú aj v súkromnom živote.• schopnosti •

Základní schopnosti
Jeho najväčším "oborom" patria práve fyzické aktivity. Anny je expert lvl 3 v Krav Maga. Má za sebou tiež niekoľko kurzov z tejto oblasti, ako je GIC (General Instructore Course), KIC (Kids), MIC (Military), CMIC (Combat Mindset), LEIC (Law Enforcment). Práve kvôli tomuto zameraniu však nemal nikdy možnosť venovať sa niečomu.. viac. Teda mimo takej základnej psychológie ktorú však nemá vyštudovanú. Jeho dosiahnuté vzdelanie je zatiaľ v podstate len gymnázium. Aj keď chodieva externe na vysokú školu, zatiaľ to s ním nevyzerá dobre. Nie je moc chytrý a použiteľný pre normálne veci. Je pomerne dobrý v streľbe, taktickej streľbe, prvej pomoci či napríklad prežití, ale akonáhle mu dáte do ruky papier a pero, chce sa mu plakať. Memorizovanie nikdy nebola jeho príliš silná stránka.

---

                                                                       

• Příběh •

Jeruzalem
Eachann mal.. viac menej normálne detstvo. Aspoň do svojich siedmych rokoch. Vyrastal v Jeruzaleme v rodine dvoch celkom normálnych ľudí. Učiteľky na strednej škole a jeho otca, ktorý bol taxikárom.  Vychovávali ho s láskou, ako väčšina svojich rodičov vychovávali svoje deti. No nikto nevedel, že si svojho syna užijú len na tak krátky čas. Čo to je sedem rokov? V podstate nič. Len zlomok života, ktorý ubehne tak rýchlo.

Obrovský výbuch. Zlyhanie bezpečnosti? Izrael bol predsa len jedným z najprísnejších štátov, čo sa bezpečnosti týkalo. No stále sa podarilo atentátnikovi prepašovať bombu do jednej z civilných budov, kde vybuchla a pod sutinami pochovala oboch jeho rodičov. Anny to prežil. V tom čase sa totiž nachádzal v škole. Domov sa však z nej už nikdy nevrátil. Vyhol sa detskému domovu v podstate hneď. Jeho rodičia mali totiž  jedného veľmi dobrého rodinného priateľa, ktorý sa o Anny-ho ujal. Aj keď to bol spočiatku veľmi zložitý a nepríjemný proces. Predsa len sa mladý chlapec stále pýtal.. kde sú jeho rodičia? Kedy ich uvidí? Nedokázal pobrať a pochopiť, že sa tak už nestane. Život však išiel ďalej a časom si aj on zvykol na nový domov a novú rodinu.

Ešte v mladosti mu celkom učarovali bojové umenia. Ako mladý to mali v škole, po tom sa pridal aj k jednému z klubov, ktorých je v Jeruzaleme viac, než by sa ich tam malo zmestiť. Bolo to jedno z tých rozhodnutí, do ktorých ho tak trocha dotlačil jeho adoptívny otec. Naučil sa tam mnohým veciach. Spočiatku nešlo ani tak o sebaobranu, ako skôr o disciplínu a rozvoj motoriky, svalstva a koordinácie. Nehovoria o výbornom kolektíve, v ktorom sa začlenil. Nutno podotknúť že Anny sa často dostával do konfliktov. Zväčša ani nemusel, ale z nejakého dôvodu sa tam vždy ocitol. Ešte na základnej škole, hlavne vo vyšších ročníkoch. Často sa stretával so šikanou. Síce nie s jeho, ale trebárs u iných detí, iných ročníkov. Bolo mu vždy jedno či daných jedincov pozná, alebo nie. Vždy sa rozhodol tomu zabrániť. Pár krát dostal, pár krát rozdal. Taký je život.

Ako starol, stále viac a viac sa venoval svojim aktivitám a činnostiam, ktoré ho napĺňali. V sedemnástich dokončil strednú školu, dokončil tiež niekoľko kurzov a inštruktorských seminárov, zoznámil sa s mnohými ľuďmi, napríklad s Aggie, s ktorou dnes pracuje. No keďže jeho rozhodnutie nebolo ísť na vysokú školu, bol naverbovaný do armády na povinnú vojenskú dochádzku. Konkrétne do IDF - Israel Defence Forces, kde strávil ďalšie štyri roky jeho života.

IDF - Israel Defence Forces
Alebo tiež pomenovanie Izraelskej armády. IDF bolo miesto, kde Anny v podstate dospel. Vyfasoval uniformu, ďalší výcvik a mnoho nových známych, priateľov a jeho druhej rodiny. IDF bolo miesto, kde sa všetci za rodinu považovali. Mal mnoho bratov, mnoho sestier, mnoho ľudí na ktorých sa mohol spoľahnúť, zatiaľ čo sa oni mohli spoľahnúť na neho. Čas v IDF sa dal nazvať celkom záhulom. Výcvik bol veľmi náročný za nie príliš príjemných podmienok. Učili sa ľudí chrániť, no hlavne aj zabíjať. Každý deň bol v podstate identický s tým pred tým, až kým sa z výcvikového tábora nevydali do terénu.

Nutno podotknúť že nešli hneď bojovať a strieľať ľudí. Ľudí ako Anny využívali hlavne na patroly. Na hraniciach, rôzne konfliktné zóny, či napríklad aj na školy. Sám často hliadkoval v školách, kde vždy pri bráne stáli dvaja ozbrojený vojaci strážiaci budúcu generáciu Izraelských detí. Mnoho kontrol, niekoľko nepekných situácií a pár krát aj nejaká tá prestrelka. Najťažšie a asi najviac stresujúce boli práce na hraniciach. Časté raketové útoky, rôzne nálezy tunelov, rôzne nálezy výbušnín a mnoho mnoho útokov na uliciach, či už s nožmi, alebo bez. Annymu sa raz stalo, že tak raz prišiel o kolegu. Jedna z obyvateľov k jeho kolegovi prišla s mapou, pýtajúc sa na lokáciu nejakej pamiatky. Bola to len sekunda, čo sa jeho kolega pozrel do mapy a v zápätí mal v krku zarazený nôž. Ďalšia sekunda, čo Anny spolu s ďalšími namierili zbrane a začali strieľať, no svojho kamaráta už nezachránili.

IDF, miesto, kde Anny dospel. Taktiež miesto, kde sa rozhodol, že z Izraela odíde. Ako ho prepustili z jeho povinnej služby, spojila sa s ním jedna z jeho známych. Inštruktorka a jeho veľmi dobrá priateľka - Aggie. Dala mu ponuku spolupráce v USA, kde by mu vedela v podstate aj vybaviť štipko. Bolo to niečo, čo neodmietol a v momente keď mal vybavené všetky papiere, nastúpil na prvý let.Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
avatar

za Sun May 13, 2018 2:40 pm

[accepted]

[accepted auth=keiko]

    This forum was created by a multicultural team of various faiths and beliefs.