Chatbox
18 / 5 / 2018 • Byla aktualizována pravidla
16 / 5 / 2018 • Byl aktualizován sparktoolbar
15 / 5 / 2018 • Byla přidána odměna za nahlášení bugu
9 / 5 / 2018 • Byly přidány nové osobní příběhy (6)

Úkoly

Průzkum

Co preferujete?

[ 2 ]
20% [20%] 
[ 8 ]
80% [80%] 

Celkem hlasů: 10


za Sun May 13, 2018 3:31 pm

[sparkhead]Úkoly[/sparkhead]

Takže, vzhledem k tomu, že se nám hra začíná pomalu ale jistě rozjíždět a začíná se nám to tu plnit charaktery, rozhodl jsem se, že je načase vyřešit jednu věc, nad kterou již delší dobu přemýšlím. Jedná se samozřejmě o, jak vám již nadpis napověděl, úkoly (nebo též mise). Samozřejmě RD je fórum, kde kromě úkolů bude mnoho dalších způsobů, jak získat EXP (zkušenosti), ale úkoly budou takovým primárním zdrojem. Proto se vás chci zeptat, jaký systém úkolů byste preferovali více.

Jsou dvě možnosti, buď starý způsob, na který je pravděpodobně většina z vás zvyklá. Ten spočívá v tom, že váš charakter zajde za NPC a požádá o nějaký úkol, který mu bude přidělen na základě jeho schopností etc.

Druhý, mnou navržený způsob je o trošku dynamičtější a nezáleží tolik na mě jako adminovi. A to by spočívalo v tom, že by každá místnost (tedy Praha, NYC, Tokio a Svět) dostali do prvního příspěvku ještě speciální kolonku pro úkoly, kde by byly ve zkratce popsané specifické úkoly a váš charakter by si ho mohl jednoduše zvolit na základě toho, co by se mu líbilo nejvíc.

    This forum was created by a multicultural team of various faiths and beliefs.