Chatbox
18 / 5 / 2018 • Byla aktualizována pravidla
16 / 5 / 2018 • Byl aktualizován sparktoolbar
15 / 5 / 2018 • Byla přidána odměna za nahlášení bugu
9 / 5 / 2018 • Byly přidány nové osobní příběhy (6)

Lucy Lothbrok

za Mon May 14, 2018 2:06 am

Lucy Lothbrok„Don’t waste your time looking back. You’re not going that way“

jméno:
Lucy Lothbrok
přezdívka:
Lucy

věk:
21
pohlaví:
Žena
krevní skupina:
AB+
datum narození:
28 / 03 / 1997

místo původu:
York, Anglie

rodová linie:
Rex Deus
významný předek:
Ragnar Lothbrok
přirozený talent:
Vrozená schopnost
vrozená schopnost:
Magnetokineze
• obecné informace •

Stručný popis
Lucy je poměrně klidné povahy, dala by se zařadit do temperamentu introverta, i když je to velmi proměnné v jistých situacích. Na první pohled a ve společnosti se snaží moc neprojevovat, má dost práce s tím klidnit svého parťáka a snaží se zachovat si chladnou hlavu v jakékoliv situaci. Nedá se ale říct že by nebyla konfliktní typ, to spíše naopak. Kolikrát zvolí větu, nebo stačí dokonce i slovo které toho druhého vytočí do nepřítomnosti. Je upřímná a říká věci tak jak jsou a rozhodně nemá zapotřebí aby těm dvou někdo snižoval sebevědomí nebo jejich poměrně vysoké ego. Nejsou namyšlené, jen věří tomu co umí a Lucy toto projevuje ve velkém. I přes to že je malá a svým vzhledem dává dojem že jí maximálně 15 let, rozhodně jí v jejich činech nepodceňujte. Je to silný kuřák.

Dispozice charakteru: B1, Z2, Z4

Sen & Cíle
Nedá se tomu říkat ani sen a nejspíš ani cíl. Lucy má spíš svůj vlastní styl života, který si chce udržet. Jediné o co jí jde je nežít stereotypní život, potřebuje nějakou akci a nesnáší to když se nudí. Spoustu věcí jsou pro ní otrava, ale i přes to miluje adrenalin. Takže by se dalo říci že se snaží celoživotně překonávat své možnosti. Konkrétní cíl nemá a kdybych měla popsat sen tak vždy snila o tom že se stane astronautkou.

Fobie, Choroby & Zranění

Lucy trpí silnou arachnofobií a apifobií. Což je vlastně strach z pavouků a včel. Hmyz jako takový jí až tolik nevadí, ale tyto dva druhy "čehosi" zcela nesnáší a trpí panickou hrůzou. V mnoha případech to u arachnofobie vypadá tak, že když se pavouka snaží zabít, je schopná zničit a spálit celý dům. Je to hodně bojovný typ. Bohužel, u apifobie má naprosto odlišný postoj. Prostě utíká, neohlíží se za sebou a pokud jí včela nebo vosa pronásleduje, je schopná třeba i omdlít. Pokud to je při boji, zřejmě bude střílet do všech stran nehledě na své partnery ve snaze tu havěť zneškodnit.• vzhled & charakter •

Vzhled
Je poměrně malé postavy. Měří 160 centimetrů a její postava je více atletická. Není ani hubená ani při těle, zkrátka něco mezi. Je hodně rychlá, avšak síly musela za dobu svého žití také nabrat, aby byla schopna manipulovat se svými zbraněmi. Tím jak je atletické postavy se dokáže dobře pohybovat v terénu pokud jí zrovna nezatěžuje více zbraní které na sobě má. Její oči jsou pronikavě modré a u panenky se zesvětlují do bíla. Vlasy má dlouhé, kousek po ramena, nejčastěji vzadu stáhnuté do nějaké gumičky, skřipce nebo tvou japonských hůlek (nepoužívá je na jídlo, ale připadá si víc cool). Na sobě má nejčastěji černou mikinu s kapucí která je o dvě čísla větší než ona a na ní ještě džínovou bundu která je také větší než její skutečná a přesná velikost oblečení. Nosí také černé, někdy tmavě šedé rifle které mají po stranách stehen kapsy a dole se upnuté do gumy. Boty má ke kotníkům, daly by se přirovnat k vojenským (moderní styl). To je její všední vzhled, jak jí nejčastějí můžete vidět. Ale jsou i dny kdy mají nějakou akci, kterou si naplánují a Lucy se snaží být mírně inkognito. V tu chvíli na ní uvidíte pouze černý plášť s mikinou pod ním a masku na obličeji. Také nosí na zádech dvě lehké katany.

Povaha & Vlastnosti
Jak bylo řečeno, Lucy je převážně introvert. Je klidná, spoustu věcí jí je jedno a většina akcí jsou pro ní otrava nebo zátěž. I přes to miluje adrenalin, jen to zkrátka nedává najevo. Pokud drží k někomu nějaké city, rozhodně to nedává znát. Není moc společenský typ a lidé si často myslí že je to malý drzý nevychovaný spratek, i přes to že jí je 20 a má prostě svou vlastní hlavu se svými vlastními názory. Ukecaná se stává ve chvíli kdy se s někým o něčem dohaduje a je si jistá že má pravdu. Což je taky problém, protože ona potřebuje aby tu pravdu měla, ale to je spíše vlastnost obecně ženy. Tím že dává dojem dítěte se k ní většina lidí které pozná snaží chovat velmi mile, ale to je ten problém. Ona jakmile vycítí slabost okamžitě se snaží zaujmout své vyšší postavení a vybojovat si tak jakousi úroveň ve společnosti. Není rozhodně moudré si s ní zahrávat nebo jí jakkoliv podceňovat. Vzhled konkrétně u této dívky totiž velice klame. Na první pohled andílek, ale úmysly které se jí v hlavě linou v souvislosti s vámi jsou odporné. Je velmi nepředvídatelná a pokud s ní strávíte více času, možná by jste si mohli i myslet že trpí rozdvojenou osobností, i když to tak není. Chová se jinak když se uvolní a je někde v soukromí a jinak než když je ve společnosti s lidmi co nezná a potřebuje udělat dojem.
Koníčky

Moc ráda si kupuje drahé věci v oboru střelných zbraní nebo dokonce i výbušnin. Její rodina jí vždy poskytla to co chtěla a proto má v tomto oboru poměrně dost známých a také spoustu zásob. Její oblíbenkyní je UMP9 nebo SKS s tlumičem, její odstřelovací pušky nevyjímaje, to je její vrchol hrdosti.
Oblíbené & Neoblíbené

Mezi oblíbené patří nejspíš jídlo a spánek. Potrpí si na kvalitní stravě. Mezi její oblíbené patří japonská kuchyně, miluje ryby a všechny mořské plody. Nepohrdne ale v podstatě ničím co je na nějaké úrovni nebo něco co je typickou stravou pro danou zem či stát. Nesnáší ale stereotyp, jídla musí buď to kombinovat nebo obměňovat. Má taky ráda sladké, ale pouze mléčnou čokoládu nebo lízátka, případně sladké pochutiny ve smyslu specialit různých zemí, ale nic jiného v podstatě nesní. Co se obecně společnosti týká, nesnáší lidi co s ní zachází jak s dítětem, má ráda když někdo uzná její kvality. Hlavně nesnáší když jí někdo ruší její osobní prostor. U Wendy si na to zvykla, ale pokud se k ní někdo rychle a přiblíží aniž by to čekala, nejspíš se připravte na to že budete mít její Glock u čela nebo naopak GarberMark u krku. Také nemá ráda když někomu něco moc dlouho trvá, nejradši má ráda akci a proto je pro ní většina aktivit okrem boje či honičky dost nudná. To poznáte když začne častěji zívat. Jinak je poměrně nenáročný člověk.• rodina & vztahy •

rodina & vztahy
Rodina Lothbrokových (matka s otcem)


Wendy Way
Nejlepší kamarádka, adoptovaná dcera rodiny Lothbrok. Kamarádka a v podstatě nevlastní sourozenec z dětství. Člověk co jí dokáže uklidnit, vyprovokovat, ale také z ní vytáhnout největší maximum. Jistým způsobem spřízněná duše.

• schopnosti •

Základní schopnosti
Lucy má neskutečné zkušenosti v oblasti zbraní všeho druhu. Je v podstatě mistrem v kombinaci zbraní v průběhu boje a o každé zbrani má jak stručný tak i podrobný popis. Za svůj život si vyzkoušela nespočet z čehož si vytáhla své oblíbence které si přivlastnila. Její velkou předností je také atletická postava. Lucy je rozený odstřelovač, její reflexy jsou na maximální úrovni lidské rasy a její tělo má snížený práh bolestivosti díky výcviku který podstupovala již od dětství. V její krvi i přes to že je introvertní osobností stále proudí horlivost a odvážnost od vikingských předků. I přes to že si od boje drží odstup vzdáleností a ráda si zachová vlastní ochranou zónu, nebojí se jít proti nepříteli i na přímo, což se stává velmi nevyzpytatelnou, protože pokud někdo střílí z dálky, logicky si každý odvodí to že na boj z blízka není dobrá. Za těch 20 let se naučila co nejvíce vyplnit své mezery alespoň do stavu takového, aby se dokázala ubránit a poradit si i když je výhoda na straně oponenta.
Je taky velmi schopná v řízení teréního a osobního auta, také umí řídit menší letadla jak cvičné tak bojové. Za svůj život si prošla vojenským výcvikem toho nejvyššího stupně a disponuje znalostmi kenjutsu, avšak nikoliv na dokonalé úrovni, pouze základní znalosti kenda.
Její největší předností je rychlost při dobíjení jejich zbraní, které je na úrovni mistra. Toto je nejspíše schopnost která je na ní nejvíce viditelná a která jí odlišuje od ostatních, kdo by měl se střelnými zbraněmi zkušenosti.
Umí mluvit třemi jazyky (anglicky, japonsky, latinsky), není nejinteligentnější osobou, což jí otec mírně zazlívá, ale je schopna připravit dobrý strategický plán a pokud ne, je přeborníkem v improvizaci, i když to někdy nedopadá úplně nejlépe, vždy má Wendy která jí z maléru kolikrát vyseká.

Zbraně & Vybavení

U sebe: UMP9, Glock, dvě černé katany na zádech, Auto M14 EBR, Gerber Mark II, M416

V autě: Barrett M82A1, M24,  Dragunov, náboje do všech zbraní

V zásobě, na skladě, u sebe doma a v různých částí světa ještě neomezený počet a možností střelných zbraní a všem dodatkům k nim (díky dispozicím charakteru).

---

                                                                       

• Příběh •

Beginning
Lucy se narodila do slavného a bohatého rodu Lothbroků. Tento rod měl v Anglii velmi dlouhou historii právě díky jejich předkovi kterého nazývali Ragnar Lothbrok. A nebyl to pouze on co se zapsal na listiny významných osobností které velmi ovlivnili budoucnost lidstva, ale byli to i jeho synové a také jeho bývalá manželka. Za těch několikset let tento rod stále udržoval své postavení ve společnosti a jejich bohatství se stupňovalo o několik cifer co generaci. Tento rod si rozhodně neměl na co stěžovat. No, maximálně na vytíženost a časovou náročnost jejich povinností a prací. Díky tak známému jménu se postupem času museli učit různé společenské způsoby, i když to někomu kdo pochází z vikingských kmenů nejde nejlépe a ta nátura každého dítěte zůstává stále stejná, ale vždy se v pozdějším věku dokázali chovat dle společenských norem na jedničku. Každopádně, tak tomu bylo alespoň do chvíle než se narodila Lucy. Byla jistým způsobem prvorozenou dcerou hlavní pokrevní linie Lothbroků a žádné pokrevního mladšího sourozence již neměla. Byla vychovávaná v přepychu, ale i přes to jí stále něco scházelo. Nemohla chodit normálně do školky, dokonce ani do školy ne. Naopak byla vychovaná v jednom ze sídel v Yorku v Anglii. Měla od malička chůvy a osobní učitele. Nemohlo by se to brát jako dokonalé dětství, protože rodiče vídala jen zřídka. V jejich rodině se totiž dědila jedna velice vzácná schopnost nazývána Magnetokineze. Nebyli to jenom oni kdo si toho byl vědom a proto s touto informací se zvyšoval nárůst nebezpečí pro každé dítě které se narodí a mohlo by tuto schopnost ovládnout. To se samozřejmě nedozvěděli ihned a proto každé dítě bylo velmi dobře střežené a již od malička vychovávané na to aby si dokázalo poradit v krizových situací a bylo připravené na svět tam venku. Proto Lucy neměla od malička u sebe nic jiného než plastové zbraně, naprosto dokonalé makety těch originálních zbraní a první co řekla bylo "Gun". Nikoliv máma nebo táta. Takže posuďte sami, udělali z ní v podstatě robota, i když ona toužila mnohem víc než sedět někde na zadku, učit se chodit, mluvit a používat tyto "hračky". Neměli to s ní zkrátka vůbec lehké.
Zhruba ve věku 3 let kdy uměla skvěle chodit a poměrně plynule mluvila, avšak měla problémy s výslovností písmene "R" apod., se projevila její vikingská nátura. Přestala poslouchat, stále byla venku, ztrácela se všem chůvám a učitelům a co víc, byla mistr v hraní na schovku. Poslední kapkou této její rebélie bylo když se schovala na celý den a ještě polovinu toho následujícího. V tu chvíli se volali rodiče a začalo naprosté peklo. Lucy vždy měla ke svým rodičům spíše formální přístup něž-li ten osobní. Takže ve chvíli kdy jí dávali kázání si připadala jako kdyby jí ho dával nadřízený. Mělo to ale své plusy z jejich strany. Byli jediní ke kterým měla skutečný respekt a kteří jí dokázali zklidnit.
Co více by se dalo o tomto období říci. Nejspíš od této chvíle kdy už to s ní chůvy a učitelé nezvládali se jí ujal převážně její otec který byl z rodu Lothbroků (matka se přivdala) a začal jí učit jeho stylem. Pěkně po vikingsku. Lucy to neměla lehké, už od malička na ní bylo vynaloženo spoustu fyzické ale i psychické zátěže, že mnohokrát i omdlévala, což není pro tělo dítěte vůbec dobré, ale naopak jí to zase skvěle obrnilo!

Meeting
Styl vikingské výchovy ustal když jí bylo 5 let. Alespoň na nějakou dobu. V jeden den s otcem odešla na střelnici a v dálce viděla přicházet dvě osoby. Matku s nějakou dívkou? Nejspíš to byla dívka, ale vypadala spíše jako chlapec. Byla ve stejném věku Lucy. "Lucy, toto je Wendy. Od dnešního dne je součástí naší rodiny a bude bydlet v našem sídle." Myslíte že se jí to líbilo? Ta holka vypadala jako kdyby jí chtěla zabít. Její tvář, ty kruhy pod očima, naprosto neupravená, vypadajíc jak pohozená kočka na silnici. V ten den jí dala Lucy náznakem při přebití svého revolveru najevo že "My dvě kamarádky rozhodně nebudeme." Bez jakýchkoliv přetvářek, byla v tom věku rozmazlený spratek který si nevážil absolutně ničeho co měl, zatímco ta dívka koukala na všechno jako kdyby to byla pouhá iluze či sen. Každé ráno jí vídávala u snídaně. Lucy seděla při straně otce, zatímco ona se více měla k její matce. Konverzace byly trapné a co víc, Lucy díky tomu že si vybudovala jistou introvertní povahu na tu dívku házela pouze letmé pohledy nezájmu. Ona se však zdála být více aktivní a především otravná. Takže, od tohoto dne Lucy už nikdy neměla vlastní klid. Její program byl naprosto narušen její existencí a co víc, pozornost matky byla pouze v moci té malé holky! Ne že by Lucy žárlila, možná trošku, ale víc jí zajímalo to "proč". Otec byl na Lucy velmi hrdý a ona se v pěti letech mohla pyšnit tím že ovládla už dvě střelné zbraně které si zároveň osvojila, ale...co je tak zajímavé na té holce! Musela to zjistit a proto se snažila se svým rozvrhem skončit co nejdříve aby se následně mohla přesunout na stanoviště kde byla Wendy s její matkou. To co v ten den viděla, to jak se ta holka ve stejném věku jako ona pohybovala bylo neuvěřitelné. Věděla že je její matka mistrině v bojovém umění, ale to že jí dávalo pěti leté dítě zabrat víc než nějaký samurai z japonska který sem jezdíval na lekce? V ten den se začínal měnit její přístup k tomu přivandrovalci. Proč? Lucy nesnášela všechny kteří si nezískali její obdiv, protože pokud si ho někdo nezískal, byl pod její kvality. Jenomže Wendy se to v ten den nevědomky podařilo. Začala jí obdivovat za její schopnost a co víc, byla jimi fascinovaná.

Knowledge
Od doby co se Wendy dostala nevědomky do přízně Lucy se o ní začala více zajímat. Tehdy si zjišťovala informace o tom kdo je, kdo jí sem dostal a hlavně proč jí sem dostal. Byla velice překvapená když se jednalo právě o nejbližšího partnera Michaella. O tom muži věděla, vídávala ho od malička v blízkostí rodičů, kolikrát byl i na rodinných večeřích. Byl to důležitý muž v jejich byznysu, i přes to že Lucy nikdy nevěděla co její rodiče ve skutečnosti dělají. Bylo jí však jasné že tato informace o jejich práci je stejně důležitá jako tajemství o tom že by mohla jednou projevit schopnost Magnetokinezi. Proto si odvodila to, že Wendy nejspíš nebude tak úplně obyčejné dítě, stejně jako ona.
Roky plynuly dál a Lucy s Wendy dosáhly věku 8 let. Otec dával Lucy pořádné kapky, protože jí cvičil hlavně na výdrž a potom na zručnost se zbraněmi a kombinoval tu vikingskou výuku s vojenskou. Dala by se již v osmi letech považovat za skvělého zabijáka, i přes to že nikdy před tím nikoho nezabila. Projekce které si mohli dovolit na výcvik jí umožňili si připad jako kdyby byla na bitevním poli. Takže její reflexy se začaly také zdokonalovat. Avšak Wendy také nezaostávala. Lucy moc dobře za ty dva roky co uplynuly věděla že dokáže používat magii. Zastihla její matku jak jí předává její grimoár. Tehdy žárlila, že ovládá něco tak fascinujícího, že má schopnost využívat něco tak krásného jako je právě magie, zatímco ona den co den držela technickou věc ve svých dlaních. Cítila k ní jistý druh žárlivosti, to určitě ano, ale rozhodně to nebyl negativní, byla za to ráda. I přes to Wendy nijak víc neoslovila, nikdy se s ní příliš nebavila, pouze jí pozorovala z povzdálí a sledovala její vývoj během těch let co u nich bydlela. To ale ještě nevěděla, že všechny dovednosti nejspíše nebudou stačit na ten jeden snad "osudový den".
Ve věku 8 let zůstaly jeden z mnoha dnů sami doma. Jejich sídlo bylo rozlohou obrovské a Lucy vlastnila pravou část křídla, zatímco Vendy tu levou. Alarmový systém však reagoval na všechny části jejich pozemku. Často se stávalo že alarm v noci zvonil jakožto zkouškový, během pár minut se vypnul a byl klid, jenomže v tento den, v tu noc se nevypnul. Lucy asi po 5-ti minutách uslyšela křik z hlavní síně a následný otřes těla které spadlo bezvládně na zem. V domě byla ochranka a celé služebnictvo, jejich těla padaly na zem postupně. Čím hlasitější pád byl, tím víc poznávala Lucy že se blíží právě k ní. Ve chvíli kdy jí dva muži rozrazili dvěře s  úmyslem se zbavit i jí, oba dva hned při startu rozstřílela UMP9. Ti muži byli ozbrojeni a na sobě měli vesty. Ve chvíli kdy to Lucy spatřila, neváhala ani na sekundu a svou vlastní ochranou vestu si také nasadila, stejně tak se i vyzbrojila a vzala to tajnými podzemními průchody až na druhou stranu sídla kde byla Wendy. Nevěděla o co těm lidem jde, ale čím si byla jistá byl fakt, že pokud dokázali zničit jejich ochranku a zabít většinu služebnictva, nebyli tu pouze dva ale bylo jich mnohem víc. Bylo jí teprve 8 let, nebyla až tak hloupá aby si cestu k Wendy prošla tím největším peklem. To jí naučil otec, najít nejlepší cestu, se kterou získáš i výhodu.
Asi během 10 minut se dostala do levého křídla. Přímo nad ní se vyskytovalo podlaží, přes které byl slyšet dupot snad 8 lidí. Počítala kroky zatímco utíkala stále výš. K jednomu z pater právě zespodu připevnila výbušninu, skryla se a čekala na výbuch který způsobil to aby se k Wendy nahoru už nikdo jiný nedostal, schody byly v polovině zničené a cesta na další podlaží byla příliš daleko. Jestli to někoho zabilo, toho si nebyla vědoma, ale neztrácela čas. Ten adrenalin co jí proudil v krvi byl ale neskutečný, líbilo se jí to, naplňovalo jí to! Ve chvíli kdy se dostala dveřmi ve stěně na patro kde byl pokoj Vendy viděla před jejími dveřmi tři muže. Aby získala strategickou výhodu, hodila k jejich nohám dýmovnici, nasadila si masku a dva z nich střelila přímo do hlavy. Jenomže tomu třetímu se v průběhu její akce podařilo otevřít dveře, které byly na druhé straně její polohy. Myslela si že to je konec, nabrala tu nejvyšší možnou rychlost a ve chvíli co se dostala a měla výhled na Wendy ležící u stěny, s doufáním že stihne včas sáhnout po své kataně, muž už měl ruku na spoušti kterou to mohl málem ukončit. Bylo to v řádku několika-ti sekund. Wendy se zřejmě mezi tím co Lucy dobíhala dokázala ubránit svým bojovým uměním, avšak ten muž byl oproti ní sumo, neměla šanci ho složit na sílu ani když použila vlastní váhu. Pohled na to jak by skončil život jejího ideálu v tomto okamžiku byl nepřekonatelný. Ta zátěž na její emoce a psychiku jí však projevily něco mnohem většího než jen schopnost střílet a chovat se jak elitní voják. V okamžiku co zmáčkl spoušť, kulka se těsně před hlavicí zbraně zastavila. Vrátila se zpět do zbraně která následně vybouchla a muže smrtelně zranila. Tím že střílel byl od Wendy dál, takže ta mohla utržit pár zranění nikoliv ovlivňující její životní stav. Z oken sídla se tato výbuchů linula tak intenzivně, že probudila celé město a okamžitě informovala i rodiče. Lucy si toto dál nepamatuje, pouze viděla pohled Wendy a tělo mrtvého muže který padal na zem zároveň s ní, zkolabovala.

Friends Forever
Od toho dne se vše změnilo. Lucy se jen dozvěděla že zbytek mužů dokázala Wendy zneškodnit, ale že zranění které obě dvě obdržely byly na to aby se v jejich soukromé klinice uzdravili. Avšak tím jak byla naplněna je dvě musely dát do jedné místnosti, i přes to že si to někdo z výše postavených nepřál, nebyla zde jiná možnost. Právě v té jedné místnosti si nejspíše prohodily upřímně první slova.
Wendy: "Díky za záchranu." 
Lucy: "Já díky za to co si nepamatuju ale žiju asi díky tobě."
Wendy: "Pohoda."
Krátké? Možná, ale ani si nedokážete představit kolik emocí v tom bylo. Nejspíš se hned po tomto až komickém poděkování jedna k druhé začaly smát. O čem všem se bavily je až nepopsatelné, ale jejich pouto se tím dnem prohloubilo. Lucy přiznala jak jí tajně pozorovala a že jí vážně zaujala. Wendy jí oplátkou za to sdělila ještě více informací o sobě a jak moc je vděčná její rodině. Zřejmě se v ten den zrodilo duo dvou děvčat, které budou mít ještě pestrou budoucnost. Navíc, Lucy projevila svou schopnost Magnetokineze, v co doufali její rodiče již od jejího zrození.
Ve chvíli kdy obě dvě propustily z nemocnice se vrátily zpět domů a započal pohřeb všech těch jejichž životy v tu noc padly. Otec s matkou navíc zařídili elitní týmy na ochranu tohoto sídla vzhledem k tomu že uschovávaly Lucy a Wendy které se skutečně staly jejich poklady. Změnil se zcela jejich rozvrh, který byl teď spojený. Jejich výcvik probíhal kombinovaně tak aby se navzájem dokázaly doplňovat s tím že mohly využít schopnosti z let které nabrali před tím, takže to šlo poměrně hladce. Ukázaly si to co jim jde a co nejde a jedna té druhé vyplňovala mezery. V pozdějším věku, asi okolo 11-15 let se učily jak kombinovat své schopnosti i s přídavkem Lucyiny vrozené schopnosti a Wendiné magie. Nabralo to naprosto nový směr, něco unikátního a jedinečného. Z těch dvou by se dalo říci že se stalo elitní dvojice. No a jestli měly nějaké traumata z vraždy? Ze začátku ano, často k nim chodívaly psychologové a psychiatři na to aby jim pomohly, ale nejvíce se obrnily tak že jedna druhou navzájem podporovaly a hlavně díky tomu že o tom spolu mluvily. A co víc, v období puberty se...no rebélii se člověk neschová, zvlášť když se skloubená s jistou dávkou puberty.
Lucy si udělala v 16-ti letech řidičák na osobní auto a s Wendy utekly ze sídla. Nechaly tam pouze vzkaz o tom že jedou se podívat po světě, že ptáčci musí opustit svou klícku a další blbosti. Samozřejmě že rodiče to nenechali jen tak a proto když dívky odjely do různých končin světa, byly pronásledovány jednotkami které je měli na rozkaz jejich rodičů přivést zpět, takže to neměly tak jednoduché ale! Byla zde právě ta dávka adrenalinu která pro Lucy byla jak drogou. Akční život, který si vždy přála! Financí měla dostatek a proto jezdily všude po světě. Měli samozřejmě cíl. Ještě před tím než odjely si často říkaly informace o tom muži Michaellovi. Lucy se ale nijak nepodařilo ho kontaktovat, rodiče na něj nikde neměly sepsaný kontakt ani nikde nebyly zprávy o jejich spolupráci. Z toho důvodu jim vlastně nic jiného nezbývalo než si informace najít sami. V průběhu jejich dobrodružného života při cestě okolo světa pokud se to tak dá nazvat, posílala anonymní zprávy domů s omluvou že to udělaly. Často tam zmiňovala že jsou v pořádku, jaké lidi potkaly a s kým se dostaly do sporu. Chtěla aby rodiče byly více klidní, nemálokrát je také prosila aby ty lidi které najaly odvolali, ale nebylo to tak jednoduché a zabralo to dva roky než se tak stalo a rodiče je začaly podporovat, i když nevěděly v čem. Věřily že ty dvě si poradí a že se domů vrátí až dosáhnou toho co je jejich cílem nebo až jim dojdou prostě peníze. Lucy ale nebyla hloupá a po těch letech co jezdily po světě si na různém koutě udělala vlastní sklady, úkryty svých zbraní, vybavení. Různé informace o tajných chodbách či tunelech. Dělala si tím jistou sbírku zbraní ve všech státech a městech které prošli a učila se do toho zvyšovat a prohlubovat své schopnosti magnetokineze. Wendy samozřejmě měla hlavu jenom v informaci o tom kdo je Michaell, proč je s mými rodiči v kontaktu, co dělá a podobné blbosti které Lucy sice do jisté míry zajímaly, ale spíše se zajímala o svůj koníček. Také si do dvaceti let udělala letecký průkaz, hodně to ovlivnilo jejich finance a čas, měly možnost létat a nikoliv jezdit pouze autem, což bylo výhodné. Rodiče jim také každý měsíc posílala finance navíc. Dívky i přes to že stále měly velký problém kvůli úniku, stále udržovali jakýsi kontakt s rodinou. Jejich cíl však nikdy rodičům nesdělily. O práci se mluvit nemohlo a o jejich klientech také ne. Toto téma bylo doma TABU, obě dvě to věděly a proto si cestu nemohly tímto způsobem nijak zkrátit. Zajímalo je to PROČ zrovna rodina Lothbroků a PROČ zrovna Wendy. Lucy totiž připadalo že toto se neděje jenom tak. Cítila že je za vším něco víc a chtěla vědět co, ale ještě víc na to chtěla být připravená.


Naposledy upravil Lucy dne Mon May 14, 2018 2:19 am, celkově upraveno 2 krát


za Mon May 14, 2018 12:18 pm

[progressing auth=Keiko]

[progressing]

    This forum was created by a multicultural team of various faiths and beliefs.