Chatbox
18 / 5 / 2018 • Byla aktualizována pravidla
16 / 5 / 2018 • Byl aktualizován sparktoolbar
15 / 5 / 2018 • Byla přidána odměna za nahlášení bugu
9 / 5 / 2018 • Byly přidány nové osobní příběhy (6)

Songy

za Mon May 14, 2018 3:03 pm

Tak nějak mě napadlo, že určitě hodně z vás poslouchá nějakou hudbu (nejen při postování), a zajímalo by mě, jakou preferujete vy grinning face
Jestli jste spíš víc alternativní anebo jdete rádi s proudem grinning face

Tak postujte svoje aktuální oblíbený songy, jsem na to zvědavej grinning face Začnu já:

Spoiler:
Sia

Kendrick Lamar

TSM jako správná white basic bitch

Dua Lipa

Naposledy upravil BLVCK.SPVRK dne Sun May 20, 2018 2:25 pm, celkově upraveno 1 krát

za Tue May 15, 2018 12:36 am

Pff, už si aj mňa nakazil tou Siou grinning face. Ja stále počúvam všeličo, ale nejakú dobu už to je prevažne len rock a tvrdšie grinning face.

Spoiler:
Pretty Reckless <3

Samozrejme nesmie chýbať Halestorm grinning face. Od nich je to ale viac songov, no tento je asi môj naj <3.

Icon for Hire ofc <3

Od Skillet je ich tiež dosť veľa, ale tento je super grinning face

Amaranthe má u mňa tiež miesto smiling face with he

Je toho ešte ďaleko viac, ale zakončím to TFK <3

za Tue May 15, 2018 12:58 am

yeeees golden heart golden heart golden heart
a zkus tohle angelic face

Spoiler:

Naposledy upravil BLVCK.SPVRK dne Sun May 20, 2018 2:26 pm, celkově upraveno 1 krát

za Tue May 15, 2018 1:06 am

theme pro tvůj char tsu tears of laughter tears of laughter tears of laughter tears of laughter

Spoiler:

Naposledy upravil BLVCK.SPVRK dne Sun May 20, 2018 2:27 pm, celkově upraveno 1 krát

za Tue May 15, 2018 1:19 am

Hell no! grinning face

Or go to hell?  stuck tongue 3
Spoiler:

za Tue May 15, 2018 10:40 am

face with glasses
Spoiler:

za Tue May 15, 2018 11:55 am

call me  call me  call me

Spoiler:

Naposledy upravil BLVCK.SPVRK dne Sun May 20, 2018 2:28 pm, celkově upraveno 1 krát

za Tue May 15, 2018 12:51 pm

U mě je to taková podivná všehochuť dle momentální nálady tears of laughter

Spoiler:

Něco na udržení alespoň jisté hladiny duševního zdraví při kontrole charakterů, kdy pomalu ale jistě ztrácím zdravý rozum grinning face

Nemůžu přeci vynechat své chlapáky, sic je mi jasné, že K-pop není zrovna pro každého simple smile

Yesterday at 10:24 am

Tak já jsem asi úplně mimo grinning face ale já teď ulítávám na tomhle songu simple smile

Spoiler:

A taky na tomhle grinning face bude to asi tím, že na všechny teď dělám chorošku a novou show grinning face

Yesterday at 2:29 pm

trošku něco pomalejšího grinning face
jinak dovolil jsem si to všechno naházet do spoilerů, tak to prosím dělejte taky grinning face
urychlí to pak načítaní stránky grinning face

Spoiler:

Sponsored content

This forum was created by a multicultural team of various faiths and beliefs.