Chatbox

Hráč měsíce

Chtěli by jste?



[ 7 ]
88%
[88%]

[ 0 ]
0%
[0%]

[ 1 ]
12%
[12%]

Celkem hlasů: 8

Informace o hlasování




Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
avatar

za Mon Jun 04, 2018 9:38 pm

[sparkhead]Hráč měsíce[/sparkhead]

Jak již název napovídá, napadlo mne, že bych mohl do hry implementovat formu určitého 'hráče měsíce'. Samozřejmě by se jednalo o nejlepšího hráče v daném měsíci, který by následně za své vítězství získal odměnu v podobě bodů (výška a hodnota se může ještě prodiskutovat). Představuju si to tak, že poslední týden v měsíci bych vždycky udělal anketu se všemi hráči s tím, že by si hráči sami zvolili toho, koho považují za nejlepšího mezi sebou. Chci hlasování protáhnout na týden proto, abych měl jistotu, že vás bude hlasovat co nejvíc a taky proto, že se můžou názory měnit (v anketě bude možnost změnit svou volbu). Systémově pro mě nebude vůbec těžké to implementovat, pravděpodobně tak hodinku až dvě (uvidím co zase moje perfekcionistická hlava vymyslí), ale záleží mi i na vašem názoru a hlavně zájmu, takže mi dejte popřípadě vědět v anketě výš.



Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
avatar

za Mon Jun 04, 2018 10:01 pm

[sparkhead]update 0.1[/sparkhead]

Rozhodl jsem se, že v zájmu fair play (a taky aby to celkově nebyl tak dlouhý proces) to bude fungovat tak, že prvně bude muset hráč NOMINOVAT jiného hráče na post hráče měsíce a pouze ti, kteří budou nominovaní se dostanou do hlasování! To jen proto, aby se udělal takový počáteční 'filtr'. Nominace platí samozřejmě pouze od hráče jiného jak toho, co je nominován a jeden hráč může nominovat libovolné množství hráčů.



Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
avatar

za Wed Jun 13, 2018 8:51 pm

[sparkhead]Update 0.2[/sparkhead]

Takže bylo jasně rozhodnuto, že 'feature' hráče měsíce bude na naše fórum aplikovaná. Očekávejte bližší info v následujícím samostatném oznámení, kde se pokusím vám všechno trošku více přiblížit a též určím termín první volby a nominací. Kategorii naleznete v sekci 'Události'.



Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
avatar

za Fri Jun 29, 2018 4:36 pm

[sparkhead]Update 0.3[/sparkhead]

Jak jste si jistě všimli, že 06/2018 neproběhla volba hráče měsíce, nakolik se v ten měsíc systém teprve formoval a též se nepřispívalo tolik, kolik je podle mého názoru potřeba k tomu, aby se vůbec hráč měsíce zvolil. Od 07/2018 už ale bude volba normálně přístupná a ke konci měsíce bude zvolen hráč, který tento titul získá. To jen aby se popřípadě ujasnilo, jak to nakonec bude s volbou za tento měsíc.


Sponsored content






    This forum was created by a multicultural team of various faiths and beliefs.