Chatbox

Arc


Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
avatar

za Fri Jul 20, 2018 1:37 am

[sparkoffictopic=Arc title="co je to vlastně arc?"][boxblock=center]Arc je jedna 'kapitola' příběhu a toho, jak se příběh vyvíjí v průběhu hry. Všechny akce, které se dějí v jeden moment spadají vždy pod určitý arc. Vzhledem k tomu, že se na našem fóru klade obrovský důraz na příběh, a to nejen všeobecně, ale i individuálně arc slouží jako větší 'celek' několika příběhových linií. Dá se říci, že každý arc je specifický a v každém arcu jde o něco jiného (můžou tam být odlišné cíli, odlišní nepřátelé anebo celkově odlišná 'atmosféra' celé hry). Arc zahrnuje jak hlavní příběh, tak i každý individuální vedlejší příběh a vývoj a může být ohraničený buď časově anebo na základě specifických událostí.

Arc je vždy započat a ukončen administrátorem skrze oznámení. Po ukončení jednoho arcu probíhá aktualizace hlavního příběhu, popř. dalších ingame prvků, kterými můžou být takové informace jako herní mapa, data v encyklopedii a podobně. Kromě toho, že se společně s koncem každého arcu aktualizuje hra o informace, které daný arc přinesl je i každý hráč povinen aktualizovat svůj charakter (a to hlavně v sekci příběh) o nové informace z daného arcu.


[information]Každý charakter bude otevřen po dobu 7 dní od ukončení arcu, v této době má hráč čas na aktualizaci informací v jeho charakteru. Po těchto 7 dnech se charakter opět zamyká a každý hráč, který nezvládne svůj charakter aktualizovat bude individuálně řešen s administrátorem. Každý máme svůj život, to všichni chápeme, ale je potřeba udržovat charakter aktuální, a to hlavně v příběhové části.

Každý charakter se též CELÝ kontroluje znovu po aktualizaci informací (hráč však může v průběhu toho normálně hrát), takže se nedoporučuje zkoušet připsat jakékoli dodatečné informace, které nejsou pravdivé, nakolik to bude přísně trestáno ingame trestem.[/information][/boxblock]
[/sparkoffictopic]

    This forum was created by a multicultural team of various faiths and beliefs.