Chatbox

Hashtagy


Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
avatar

za Tue Apr 17, 2018 4:36 am

[sparkoffictopic="Hashtagy" title="mechanismy na fóru"][boxblock="center"]Hashtagy jsou nepostradatelnou částí příspěvků a vůbec jednou z těch nejpodstatnějších částí přispívání. Hashtag je vlastně jedno slovo umístěné za #, které tvoří uživateli specifikované 'kategorie' příspěvků, kdy se pod jedním hashtagem může označovat neomezené množství příspěvků, a tím pádem je 'kategorizovat' pod určitý hashtag, který je následně klikatelný s možností ukázat pouze příspěvky pod daným hashtagem. Hashtag se píše ve formátu jednoho slova, nedají se v něm použít mezery (místo nich rozdělte slova za pomocí velkých písmen) či jakékoli speciální znaky, to naruší jeho strukturu. V hashtagu lze používat háčky a čárky bez jakéhokoli omezení.

Hashtagy se používají k jednomu primárnímu úkolu, a tím je specifikace aktuální polohy či úkolu charakteru. V případě, že se charakter nenachází v žádné specifické oblasti, ani není součástí žádného specifického úkolu či dynamické události, se hashtag vynechává. Hashtagy jsou nepostradatelné pro přehlednost fóra, proto budou hráči, kteří je nebudou využívat trestání mazáním jejich příspěvků bez jakéhokoli upozornění. Hashtagy mají na našem fóru speciální design, aby se daly jasně rozeznat od zbytku příspěvku a zároveň byly lépe čitelné.


[information]V případě, že se bojíte, že byste hashtag mohli napsat zle, v editoru jsou zabudovaná tři tlačítka, první pro městské hashtagy, další pro polohové hashtagy a poslední pro úkolové hashtagy. Skrze tato tři tlačítka můžete vždy bezpečně přidat daný hashtag a nemusíte se bát, že byste se přepsali. Tlačítka najdete úplně na konci v řadě, jsou jako úplně poslední.

Pokud se stane, že budete muset použít více hashtagů v jednom příspěvku, pište je vždy v následujícím pořadí

městský hashtag > polohový hashtag  > úkolový hashtag[/information][/boxblock]
[/sparkoffictopic]

    This forum was created by a multicultural team of various faiths and beliefs.