Chatbox

Sparktoolbar


Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
avatar

za Wed May 16, 2018 2:01 am

[sparkoffictopic="Sparktoolbar" title="mechanismy na fóru"][boxblock="center"]Sparktoolbar je speciální toolbar, který vidí každý uživatel společně s klasickými toolbary v okně pro psaní příspěvku. Sparktoolbar je vlastně speciálně administrátorem přidaný toolbar, na kterém se nachází funkce specifické pouze pro naše fórum, a jejichž využívání velice ulehčuje proces přispívání, nakolik si uživatel nemusí pamatovat jednotlivé bbtagy na fóru. Sparktoolbar najdete hned jako první toolbar ještě před tlačítky na úpravu textu. Je v něm celkem šest tlačítek, přičemž každé slouží k určitému přispívajícímu účelu. Význam tlačítek naleznete níže.[/boxblock]
[boxblock="center"][/boxblock]

[boxblock="center"]
Tlačítko sloužící ke zvýraznění jména charakteru. Používá se pouze na začátku příspěvku a je jediným korektním způsobem, jak zvýraznit jméno charakteru.


Tlačítko sloužící k označení myšlenek charakteru. Pokud píšete myšlenky, používejte prosím pouze toto tlačítko na zvýraznění textu. Nemusíte psát uvozovky, jsou již součástí tagu, do tagu pište pouze čistý text myšlenek.


Tlačítko sloužící k označení přímé řeči charakteru. Pokud píšete přímou řeč, používejte prosím pouze toto tlačítko na zvýraznění textu. Nemusíte psát uvozovky, jsou již součástí tagu, do tagu pište pouze čistý text přímé řeči.


Hideback. Tlačítko, které použijete v případě, že chcete do vašeho příspěvku zmínit něco, co tam bude (takže administrátor / moderátor to vezme v úvahu) ale nebude to viditelné pro ostatní hráče. Bližší informace o Hidebacku naleznete zde.


Tlačítko sloužící k přidání hudby do příspěvky. Pokud chcete přidat hudbu, používejte prosím pouze toto tlačítko. Hudba je kompatibilní pouze s youtube a v případě, že se rozhodnete ji vložit vždy tag vložte na konec příspěvku po odřádkování. Pro vložení hudby stačí jednoduše vložit mezi tagy ID videa[sparktip]naleznete v odkazu na video, jedná se POUZE o část, která se nachází za watch?v=[/sparktip], jehož hudbu chcete přehrát.Žádost o techniku. Tlačítko sloužící k odeslání žádosti o techniku. V případě, že se chcete naučit nějakou techniku (magii či technologii) ze sekce schopnosti, stačí najít konkrétní techniku a poté do jejího tématu odeslat příspěvek za pomocí tohoto tlačítka (tlačítko samo naformátuje oficiální žádost o danou techniku).[/boxblock]
[/sparkoffictopic]

    This forum was created by a multicultural team of various faiths and beliefs.