Chatbox

Temná zákoutí


Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
avatar

za Tue Apr 17, 2018 1:50 pm

[sparkoffictopic="Temná zákoutí" title="co to vlastně je?"][boxblock="center"]Temná zákoutí jsou speciální kategorií na našem fóru, která je určená čistě pro off-topic textovou hru zpravidla řízenou a utvořenou hráči. V této místnosti si mohou hráči nezávisle na tom, či mají charakter nebo nikoli, hrát ve vlastní, či jiným hráčem vytvořené místnosti bez jakéhokoli dopadu na hlavní hru. Jedná se o tzv. NTG, neboli non-impact text game, což znamená, že hra v této kategorii (pokud není určena výjimka administrátorem) nemá jakýkoli dopad na zbytek fóra. Temná zákoutí jsou též místem, kde mohou hráči povolit uzdu své fantazii a zkoušet zde nové magické kruhy, technologie či dokonce vrozené schopnosti v akci, pokud jim chybí dostatek představivosti či potřebují mít jistotu, že je bude daná technika bavit ingame. Za ntg nezískává hráč [textimp]žádné TP[/textimp].

[information]Věděli jste, že pokud jste úplně novým hráčem, kterého administrátor ještě nezná, můžete zažádat skrze sekci návrhy speciální místnost do NTG, kterou povede administrátor a skrze ní se (bez jakéhokoli dopadu na existující hru) dozví díky sérii příspěvků vaší úroveň, na základě které vám následně může povolit (v případě, že jste předvedli dobrý výkon) i silnější techniky či vrozené schopnosti do začátku?

Takováto ntg většinou trvá tak týden a probíhá ve smyslu, že je hráč postaven s charakterem a schopnostmi, které by si přál do herního prostředí, kde probíhá interakce s administrátorem, na základě které se provede rozhodnutí o tom, zda-li je hráč schopen mít danou schopnost.[/information][/boxblock]

[boxblock="center"]aktuálně neprobíhá žádná adminská ntg[/boxblock]
[/sparkoffictopic]

    This forum was created by a multicultural team of various faiths and beliefs.