Chatbox

Neaktivita


Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
BLVCK.SPVRK
BLVCK.SPVRK

Sat Jun 09, 2018 5:12 pm

[sparkhead]Neaktivita[/sparkhead]

Moji milovaní hráči. Určitě jste si všimli, že moje aktivita výrazně klesla v průběhu tohohle týdne. Důvodem je samozřejmě začátek léta a moje nadměrné pracovní vytížení, které vzniká v důsledku mé snahy dokončit co nejvíce projektů abych potom po návratu po dovolené neměl opět tunu práce. Jen jsem vám chtěl tímhle oznámením sdělit, že koncem tohohle týdne, tedy nedělí moje neaktivita končí (jak jste si mohli určitě všimnout i v absenci) a já budu zase k dispozici jako předtím. Společně s tím taky na fóru přibude několik nových věcí, některé čistě pro vylepšení systému a jiné jako např. hráč měsíce v důsledku vašeho rozhodnutí. Samozřejmě od pondělí nebo se štěstím již od neděle večer budu postovat zase normálně, a omlouvám se za problémy.

Zároveň bych chtěl tímhle oznámením ale dát vědět, že jako většina lidí budu přes léto dost na dovolené, čímž moje osobní aktivita klesne prakticky na nulu, nakolik v resortu u moře nebudu mít asi ani čas ani náladu na to vám odepsat. Proto jsem se vás chtěl rovnou touhle cestou zeptat, jestli chcete na prázdniny raději fórum uspat anebo jestli ho chcete nechat otevřené s tím, že bych pověřil game mastera, který by vám mohl vést menší vedlejší úkoly, které by nezasahovaly do hlavní linie. Vyjádřete svůj názor (pokud nějaký máte) prosím v komentářích pod tímto oznámením.



Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
Cassiopea
Cassiopea

Sat Jun 09, 2018 11:20 pm

já bych byla pro, aby pracoval web master a dával nám menší úkoly, protože jakmile se to jednou uspí, už se to neprobudí. Zažila jsem toho takhle hodně. Ať je radši aktivitu málo než vůbec.



Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
Viselec
Viselec

Sun Jun 10, 2018 3:08 pm

Já jsem taky pro verzi s GM.

Svojí paranoiu do toho zatahovat nebudu vzhledem k tomu, kolik je do tohohle fóra už teď vraženého času, si chci uchovat víru, že by jen tak neumřelo bez toho, aniž by se vůbec rozjelo grinning face

Spíš se jedná o čistě sobecký důvod. Tedy, baví mě psát a osobně většinu léta strávím v práci, takže budu mít čas. A jako někomu, kdo většinou hrál v podstatě v sandboxech,  mi rozhodně nevadí, že by hra zrovna nebyla součástí velkého příběhu.



Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
Thyri
Thyri

Sun Jun 10, 2018 7:56 pm

Pokiaľ s tým GM ovšem súhlasí, tak ja som tiež za ^^



Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
BLVCK.SPVRK
BLVCK.SPVRK

Wed Jun 13, 2018 12:27 am

No tak je asi rozhodnuto grinning face simple smile Dobře tedy, postarám se o to.
Jinak jsem až dneska, respektive právě teď dodělal konečně všechno do práce grinning face


Sponsored content






    This forum was created by a multicultural team of various faiths and beliefs.