Chatbox

CSS


Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
BLVCK.SPVRK
BLVCK.SPVRK

Mon Jun 25, 2018 3:24 pm

[sparkhead]CSS[/sparkhead]

Počátkem dnešního dne jsem core CSS (tedy základní CSS našeho fóra, které je zodpovědné za 90% designu) uložil na externí server ze kterého si ho následně naše fórum stahuje. Co to vlastně znamená? Vzhledem k délce, které CSS mělo (což bylo cca 3500 řádků) to zbytečně prodlužovalo čas načítání našeho fóra a zpomalovalo to fórum jako takové. Tím, že jsem původní CSS přesunul na externí server by se fórum mělo mnohem rychleji načítat a všechno by celkově mělo fungovat hladce.

Společně s tím však vzniká (jako vždy) i několik problémů. Nakolik existují určité části fóra, které se nedokážou načíst z externího CSS, může se stát, že určité věci na našem fóru nebudou vypadat tak, jak mají. Proto vás prosím, pokud uvidíte takový problém, napište mi to prosím sem a ne do bugů, ať mohu problém co nejdříve vyřešit. Mělo by se jednat zpravidla o kosmetické vady (nakolik se CSS stará primárně o design), může však nastat i situace, kdy bude problém závažnější, proto si na to prosím dávejte pozor. Dávám fóru zkušebních 7 dní na tomto systému v průběhu kterých se pokusím opravit veškeré chyby, které mohly potencionálně vzniknout, v těchto dnech hlašte prosím veškeré vady sem.





    This forum was created by a multicultural team of various faiths and beliefs.