Chatbox

Hierarchie světa

Chcete novou hierarchii?



[ 6 ]
Hierarchie světa Empty67%Hierarchie světa Empty
[67%]

[ 3 ]
Hierarchie světa Empty33%Hierarchie světa Empty
[33%]

[ 0 ]
Hierarchie světa Empty0%Hierarchie světa Empty
[0%]

Celkem hlasů: 9

Informace o hlasování




Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
BLVCK.SPVRK
BLVCK.SPVRK

Thu Jun 28, 2018 5:11 pm

[sparkhead]Hierarchie světa[/sparkhead]

Takže, vzhledem k tomu, že jsem se vždycky snažil udělat samotnou herní místnost tak jednoduchou, jak to jen šlo, aby se v ní každý hráč mohl jednoduše vyznat a nemusel se proklikávat tunou různých kategorií anebo topiců, rozhodl jsem se udělat menší upgrade, ale samozřejmě pouze v případě, že ho vy, jako hráči, chcete. Aktuálně je hierarchie relativně jednoduchá, je místnost svět, která má kategorii pro každé hlavní město. Kde vidím problém? Vzhledem k tomu, že jsem se nakonec rozhodl NEDĚLAT odlišnou kategorii pro sídla organizací je kategorie pro město jen dalším zbytečným kliknutím pro každého hráče. Jednou je to asi v pohodě, ale jak příjemný je to rozklikávat 10x denně? Proto mám menší nápad, který spočívá v tom, že bych sjednotil všechny herní místnosti do toho primárního topicu svět bez zbytečných kategorií. Samozřejmě bych od sebe jednotlivá témata řádně oddělil, aby v tom nebyl zmatek. Už jsem to otestoval a zprovoznit to zabere tak +- 30 minut, takže problém by to určitě nebyl. Připravil jsem pro ty vás, které by to mohlo zajímat i grafické zpracování, aby jste měli tak nějak lepší představu.

grafické znázornění:

(pozn. třetí sekce kde je např. Bermudský trojúhelník jsou tzv. POINTS OF INTEREST)



Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
BLVCK.SPVRK
BLVCK.SPVRK

Thu Jun 28, 2018 5:46 pm

[sparkhead]Update 1.0[/sparkhead]

Vzhledem k tomu, že hlasování je téměř jednostranné jsem již provedl změnu. Enjoy!





    This forum was created by a multicultural team of various faiths and beliefs.