Chatbox

Schopnosti

Co preferujete?



[ 5 ]
Schopnosti Empty63%Schopnosti Empty
[63%]

[ 1 ]
Schopnosti Empty13%Schopnosti Empty
[13%]

[ 2 ]
Schopnosti Empty24%Schopnosti Empty
[24%]

Celkem hlasů: 8

Informace o hlasování




Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
BLVCK.SPVRK
BLVCK.SPVRK

Mon Jul 16, 2018 3:33 pm

[sparkhead]Schopnosti[/sparkhead]

Mám pro vás důležitou otázku, která hodně ovlivní to, jak nakonec bude vypadat playstyle každého z vás. Aktuálně systém funguje tak, že každý hráč má přístup ke všemu s výjimkou toho, že kdo začíná s magií či technologií nemá vroz. schopnost. Předpokládal jsem totiž, že lidem, co budou mít vrozenou schopnost nebude stačit jen daná schopnost a časem je to omrzí (což jsem se ale přepočítal). Takže moje otázka je, vadilo by vám, kdyby se systém nastavil tak, že by jednoduše každý hráč měl přístup buď jen k magii anebo jen k vrozené schopnosti s tím, že technologie by stále byla přístupná všem?

Plánuju přidat ještě specifické schopnosti pro lidi s vroz. schopností, aby měli jak utratit své TP, takže interakce by tam byla stále. Jedná se vlastně o systém, kde hráči, kteří mají vrozenou schopnost mohou investovat své TP do speciálních schopností spojené s jejich ISU geny (jakým jsou např. šestý smysl atp).

Takže který ze systémů si přejete více? Aktuální, kde můžete mít cokoli, anebo by podle vás bylo lepší, kdyby se magie a vrozená schopnost stala něčím, kde si musí daný uživatel vybrat? Hlasujte prosím, protože je to vážně důležité rozhodnutí.



    Similar topics

    -


    This forum was created by a multicultural team of various faiths and beliefs.