Chatbox

Tokio


Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
BLVCK.SPVRK
BLVCK.SPVRK

Fri Apr 27, 2018 6:15 pm

First topic message reminder :

[sparkofficloc][loc first="https://i.servimg.com/u/f62/18/96/29/18/tokyo110.jpg" second="https://i.servimg.com/u/f62/18/96/29/18/tokyo210.jpg" third="https://i.servimg.com/u/f62/18/96/29/18/tokyo310.jpg"]
Tokio, dříve přezdívané jako Edo, je centrálním městem Asie a též hlavním městem Japonska. I přestože bylo v minulosti téměř dvakrát srovnáno se zemí a každoročně nad ním visí hrozba v podobě menších či větších otřesů či tsunami, je nyní jedno z nejmodernějších měst světa vůbec. Jako i v dalších metropolích zde sídlí nespočet důležitých organizací, jmenovitě například Tokijský coven, jenž je znám pro své jedinečné Onmyōdō. Ačkoli je v Tokiu převážně teplo, může se stát i to, že zde napadne sníh a jsou velice silné sněhové bouře. Tokio, jak již bylo řečeno, prošlo mnoha procesy opětné výstavby, takže infrastruktura města je poměrně nová. Napříč celým Tokiem můžete nalézt tradiční japonské budovy stejně jako moderní sídla různých společností a podobně.

Tokio je centrálním městem, nachází se zde hlavní sídla Rex Deus a Illuminati pro celou Asii. V Tokiu lze používat městské hashtagy založené na vaší aktuální poloze v nějaké specifické části či oblasti v Tokiu. Veškeré městské hashtagy naleznete vypsané, společně s popiskem daných lokalit, níže.[/sparkofficloc][sparkofficloc][/sparkofficloc]


Naposledy upravil BLVCK.SPVRK dne Thu Jun 28, 2018 6:17 pm, celkově upraveno 1 krát



Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
Thyri
Thyri

Fri Jun 29, 2018 12:40 am

[sparkname]Liv[/sparkname]

Zazubila som sa na Aarona pri jeho poznámke o podpaľovaní kníh, no nedalo sa z môjho výrazu povedať aký som mala úmysel. Nebolo to rozhodne podpáliť to tam celé, ale nie nadarmo sa hovorí, že neradno sa zahrávať s ohňom, lebo sa spáliš. Bolo mi jasné, že musím byť opatrná, no potrebovala som sa najprv dozvedieť aj ja viac o svojej schopnosti než som mohla začať niečo skúšať. Keď Arron dodal, že podľa Tenda to znelo všetko až moc jednoducho, súhlasne som kývla a pousmiala som sa. [dirspeech]Čo vieš, možno to fakt nie je tak zložité, ešte si to neskúšal.[/dirspeech] Dala som mu thumbs up na ľavej ruke, pri čom som ho zároveň pustila, keďže už šiel dobrovoľne. [dirspeech]Možno aj teba prekvapí, že to nie je tak zložité ako by si si myslel. Zober si, že ja viem o svojich schopnostiach možno o pätnásť minúť dlhšie než ty a dokázala som tým chlapíkom zahriať zbrane v ich rukách natoľko, že ich nedokázali už držať.[/dirspeech] Zazubila som sa. [dirspeech]Okej, možno mám mínusový bod za to, že som podpálila nevedomky krík, no to sa neráta, keďže som ho zahasila![/dirspeech] Podvihla som na dôraz ľavý ukazovák a zatvárila som sa čo najviac nevinne to šlo.

Netrvalo moc dlho než sme sa dostali do knihovne, za čo som bola rada, keďže som bola už nedočkavá. Po vstupe dnu som sa rozhliadla okolo seba a na moment som sa zastavila. [dirspeech]Wow.. tak toto miesto sa zaseklo vo veľmi dávnej dobe.[/dirspeech] Povedala som nadchnuto, pri čom mi oči lietali z jednej strany na druhú. [dirspeech]Je to tu fakt obrovské a plné len.. kníh.[/dirspeech] Posledné slovo som povedala z ťažším povzdychom a pozrela som na Aarona. [dirspeech]Well.. myslím, že by sme mali začať aspoň zo základmi, takže nájsť niečo o našich schopnostiach.[/dirspeech] Povzdychla som si rezignovane. [dirspeech]Keby tu bol aspoň nejaký online guide na to kde čo nájsť.[/dirspeech] Zamračila som sa a vytiahla som si z vačku mobil aby som zistila aký je čas, no po chvíľke som ho dala zase späť. Nikde sa nenachádzala ani živá duša okrem nás, takže sme na to boli sami. Dúfala som, že Tommy pôjde tiež, ale tak hádam sa za nami zastaví aspoň nás skontrolovať. Chvíľku nám to trvalo, ale podarilo sa nám nájsť knihy o našich schopnostiach. Ja som si nebrala navyše žiadne knihy, vzhľadom na to, že som sa poznala. Aaron, ale vzal ešte niekoľko kníh a spoločne sme sa vybrali k prázdnemu stolu, kde som sa posadila oproti Aaronovi a položila som si knihu o Pyrokinézii pred seba a pozrela som na Aarona. [dirspeech]Tak poďme na to teda.[/dirspeech] Môj entuziazmus bol totálne včudu keď som videla všetky tie knihy. Otvorila som ju teda a začala som čítať. Prečítala som si len všetky základné informácie, na čo som sa zamračila. [dirspeech]Takže Pyrokinézia reaguje na emócie? Hmm.. to by možno vysvetľovalo ako som podpálila ten krík a zároveň som aj zachránila Tommyho keď po mne ten parchant vystrelil.[/dirspeech]Zazubila som sa. [dirspeech]Hmm, ale stále to nevysvetľuje pár vecí.[/dirspeech] Zamračila som sa, pri čom som schválne nedokončila myšlienku. [dirspeech]Ale aspoň už mám zhruba poňatia čo dokážu moje schopnosti.[/dirspeech] Zatla som odhodlane päsť a byť v anime, tak by som mala miesto očí žiariace hviezdičky. [dirspeech]Čo ty Aaron? Prišiel si na niečo?[/dirspeech] Podvihla som spýtavo obočie, na čo som si pritiahla ďalšiu knihu, tento krát o tom čo sú vlastne vrodené schopnosti. Na moment som sa zarazila nad knihami o mágii, no nechala som to teraz tak a pustila som sa do tej knihy. Po pár minútach som si podložila hlavu ľavou rukou, na čo asi po štvrť hodine mi začala padať hlava na stôl a prakticky som tam už spala. V škole som mala presne to isté. Každú jednu hodinu som musela bojovať s tým aby som tam nespala, za čo som mávala často prúser, no hold nedokázala som si pomôcť, keďže knihy nikdy nevedeli upútať moju pozornosť dlhšie než na pár minút a aj to v tom prípade, že ma to zaujímalo.



Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
Dawn de Diablo
Dawn de Diablo

Tue Jul 03, 2018 9:47 pm

[sparkname]Aaron[/sparkname]

Dozvěděl se několik moc zajímavých informací, ale na ty se začne ptát až potom. Nyní ho zajímala ta knihovna. Avšak možná ho i trápilo, že Liv si své schopnosti už vyzkoušela trošku lépe, než on. On vedl jen krátký rozhovor přes myšlenky a do toho ještě ty iluze, vzpomínky. Musel zatřást hlavou. Už si to nechtěl znova připomínat. Když tam vešli, byl v tranzu. Bylo to úžasné. Tolik vědomostí na jednom místě….hm? Dostat se do hlavy všem v knihovně a zatímco oni čtou, získával by též ty vědomosti? Znělo to zajímavě. Netrvalo by mu to tak dlouho a zjistil by věci, které by potřeboval. Nah, nyní musel myslet jinak. Nyní se musel soustředit na tu plamenovlásku, co mu stála po boku. Dle toho slova…”kniha” je opravdu “milovala”. Položil ji ruku na rameno. [dirspeech]To dokážem. Něco si krátce počteš a pak na tobě budu experimentovat, aby ses tím nemusela prokousávat.[/dirspeech] Mrkl na ni. No myslel to upřímně. Takhle si on sám bude zkoušet schopnosti a Liv...bude moct upalovat bezmocné keře.Vzal si knihy a posadil se. Ihned zabrousil do knih. Bylo to tam toho dost co by četl. Liv na něj i promluvila, jenže on se ztratil v řádkách jedné z knih. Nedokázal se odtrhnout. Nedokázal přestat. Přečetl si něco do začátku. Jakoby se mu nyní otevírala brána do úplně jiného světa. Automaticky sáhl po další knize, kde si četl něco k své schopnosti. Pak zvedl pohled. Chtěl něco říct….byl fakt nadšený z toho, co zjistil, ale všiml si Liv. Ta byla kaput a spala? Fakt spala. Cukl mu koutek úst. Natáhl ruku, že ji probudí..ale proč takhle? Zamyslel se. Stáhl ruku zpátky a zadíval se na ni. Propojit myšlenky...nechtěl ji číst myšlenky...jen zkusit s ní začít mluvit přes myšlenky. [thinking]Liv...Liv...slyšíš mě?[/thinking] Začal se soustředit a díval se na ni. Netušil, čeho se má chytit. Opravdu se jen soustředil na ni a zkoušel tohle do začátku.



Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
Thyri
Thyri

Tue Jul 10, 2018 1:02 am

[sparkname]Liv[/sparkname]

Zazubene som kývla hlavou na Aarona, keďže jeho nápad sa mi páčil omnoho viac než aby som sa tým musela prekúsavať, no aj tak som to nevydržala a podarilo sa mi zaspať medzi tým, čo si on zaujato čítal. Ako som spala, ozval sa mi v hlave hlas, čo ma tak náhle zobudilo, že som sa nestihla ani zachytiť stolu a prekotila som sa dozadu aj zo stoličkou. Ozvala sa po mne len silná rana ako stolička narazila na zem. [dirspeech]Au..[/dirspeech] Sykla som po pár sekundách, na čo som sa nejako začala zbierať zo zeme. Na tvári som mala otlačenú ľavú ruku na ktorej som zaspala, na čo keď som zdvíhala stoličku som mierne sykla bolesťou. [dirspeech]Damn it.[/dirspeech] Zavrčala som si popod nos keď som uvidela ranu na svojej pravej ruke ako zase začala mierne krvácať, no to nebol teraz môj hlavný concern. [dirspeech]To si bol ty?[/dirspeech] Povedala som fakt prekvapene, na čo som sa k nemu naklonila bližšie cez stôl. [dirspeech]Skús to ešte raz![/dirspeech] Dodala som nadšene, na čo som sa posadila na stoličku a chytila som si pravú ruku tou ľavou tesne pod tou ranou, no nebolo na mne moc vidieť, že ma to bolí i keď to docela bolelo. Nedávala som to len moc najavo. [dirspeech]Myslíš, že sa budeme môcť rozprávať telepaticky?![/dirspeech] Z očí mi doslova sršalo nadšenie, no v tom ma napadlo aj to, že pokiaľ má prístup do mojej hlavy, koľko toho bude vidieť? Nemala som tam moc čo skrývať, ale zrejme by sa o mne dozvedel dosť vecí čo nikto okrem mojej najbližšej rodiny nevie. To ma ale aj napriek tomu neodradzovalo od toho plánu. [dirspeech]Pokiaľ to zvládneš ovládať, bude to úplná pecka! Budeme fakt skvelé duo.[/dirspeech] Zazubila som sa, na čo v hlave som si predstavila mňa a Aarona ako nejaké superhero duo a musela som sa nad tou myšlienkou pousmiať. [thinking]Zem volá Aarona, funguje to aj takto?[/thinking] Hovorila som k nemu v mysli, na čo som sa pozerala priamo na neho a dúfala som, že to bude fungovať aj opačne. Pokiaľ by to fakt tak fungovalo, bola by to úplná paráda.



Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
Dawn de Diablo
Dawn de Diablo

Thu Jul 12, 2018 2:08 pm

[sparkname]Aaron[/sparkname]

Soustředil se a stále se na ni díval. Jenže ho pak i překvapilo, jak najednou sebou škubla a najednou se ozvala rána. Jen se na ni díval, jelikož byl možná stejně zmatený jak ona. Fungovalo to? Zakroutil hlavou a odsunul se rychle. Ihned ji zkusil nabídnout pomocnou ruku. [dirspeech]Jsi v pohodě Jiskřičko?[/dirspeech] Zeptal se a sledoval ji. To, že měla na tváři obtisknutou ruku si nijak nevšímal, i když to vypadalo, jakoby ji dal facku...snad nikdo nepřibehně a nezačne do něj hučet, že co ji tu mlátí, že padá ze židle, to mu tak ještě scházelo. Byl to idiot, takže si až nyní všiml té rány na ruce, jelikož uviděl, jak prosakuje mírně červená barva a pokud tam neměla rajče, byla to určitě krev. No...při její otázce nevěděl...jestli se ji otevírá nůž v kapse, nebo jestli je spíše...potěšená? Nadšená? Její další slova jen potvrdily, že je to dobré. Usmál se a přikývl. [dirspeech]Já si myslím, že jo. S nějakým tréninkem by to určitě mělo jít.[/dirspeech] Poznamenal a sledoval ji. Jenže si všiml i její ruky. Avšak ona chtěla mluvit jen o schopnosti. Pohlédl zase na ni. [dirspeech]Ukaž tu ruku.[/dirspeech] Zeptal se a natáhl ruku směrem k jejímu zranění. O tom duu se pousmál. [dirspeech]Skvělé Duo? Ty budeš moct chrnět a já číst a posílat ti to do hlavy?[/dirspeech] Zeptal se a nadzvedlím obočím. Pověděl a zkusil se ji podívat na tu ruku. Jenže zaslechl nějaké slova v hlavě. Pohlédl na ni. [dirspeech]Volá Aarona aj takto?[/dirspeech] Zeptal se trošku zmateně.



Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
Thyri
Thyri

Thu Jul 12, 2018 6:39 pm

[sparkname]Liv[/sparkname]

Na jeho otázku ohľadom toho či som v pohode som len súhlasne kývla hlavou i keď som si musela mierne kusnúť do jazyka. [dirspeech]Tak sa teda poďme pustiť do toho tréningu! Vedomosti hrňte sa![/dirspeech] Nadšene som zdvihla ľavú ruku do vzduchu zaťatú v päsť a tesne nad ňou sa mi objavil na sekundu malý plamienok zrejme z môjho nadšenia. Keď ale Aaron povedal, že mu mám ukázať ruku, podvihla som mierne obočie a následne pozrela na ňu. [dirspeech]Ále to je v pohode.. Asi sa mi to len tým pádom na zem otvorilo len.[/dirspeech] Poškriabala som sa ukazovákom ľavej ruky na spánku, pri čom som sa tvárila nevinne. [dirspeech]Práve vďaka tomu, že ma postrelili sa vo mne prebudili schopnosti, takže si z toho moc veľkú hlavu nerobím. Guľka ma len škrabla, takže sa to musí len zahojiť.[/dirspeech] Mrkla som na neho a priložila som si ľavú ruku tesne pod tú ranu a súhlasne som kývla na to, že budeme skvele duo, kde ale bude musieť robiť väčšinu práce teda on. Keď po chvíľke ale zopakoval skoro to čo som si hovorila v hlave, prekvapene som otvorila oči. [dirspeech]Ty si to počul? Hell yeah![/dirspeech] Teraz som už fakt sršala nadšením. [dirspeech]Takto sa už môžme teda rozprávať aj v mysli keby sa niečo stalo! Milujem tvoje schopnosti.[/dirspeech] Zazubila som sa na neho, na čo som sa chcela natiahnuť po knihu, no všimla som si, že mám trochu krvi na ľavej ruke a nechcela som ju poničiť, tak som si to najprv utrela o tričko ako to len šlo a schmatla som knihu čo bola najbližšie pri mne a pacla som mu ju na hruď. [dirspeech]Poďme teda to tvoje predávanie vedomostí skúsiť.[/dirspeech] Navrhla som mu a opatrne som sa posadila na stoličku a čakala som kým Aaron začne. [dirspeech]Kľudne poď bližšie ak ti to vyhovuje, hlavne nech je ten prenos pre teba čo najjednoduchší. Ak odo mňa potrebuješ niečo, kľudne hovor, pri čom sa ja pokúsim zase nezaspať.[/dirspeech] Tú vetu som dokončila s previnilým výrazom v tvári na čo som si pár krát prešla dlaňou ľavej ruky po tvári aby som si aspoň trochu napravila tvár. Chcela som aj ja čím skôr začať s tréningom, ale tuto sa to nedalo, keďže by ma asi zabili pokiaľ by som im vypálila takto obrovskú knihovňu. Nevedela som či bude Aaron odo mňa potrebovať sa nejako sústrediť, ale možno tento prenos mi pomôže v tom, aby mi tie informácie v hlave ostali aj trochu dlhšie než obvykle, keďže veci čo ma nezaujímajú zvyknem zabudnúť dosť rýchlo a toto bolo proste len ďalšie nutné zlo ktorým som si musela prejsť aby som pochopila vo co go ako sa vraví.



Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
Dawn de Diablo
Dawn de Diablo

Mon Jul 16, 2018 1:36 pm

[sparkname]Aaron[/sparkname]

Byla opravdu akční, ale proč by mu to mělo vadit? Aspoň se dokázal uvolnit a nemyslet na jiné věci, které měl nyní sice v hlavě, byly tak vzadu, že je moc nevnímal. Sem tam něco málo zablesklo, ale to bylo vše. Nikdo to na sobě nedal nijak znát. [dirspeech]Vědomosti hrňte se jo? No to jsem sám zvědav. Abych ti náhodou omylem neposlal jinačí vědomosti, než chceš.[/dirspeech] Zasmál se a stále ji pozoroval. Potom ji poslouchal, když mu vyprávěla, jak vlastně probudila své schopnosti. Pohlédl na to její zranění a nic neříkal, jen ho tak pozoroval. Co si měl myslet? Probudila své schopnosti opravdu zajímavým způsobem. Co by ale dělala, kdyby ji nikdo nepostřelil a šla by dál, jako klasická dívka. Ale přece je pozorovali, možná by to přišlo dřív, nebo později. Nakonec se podíval zpátky na ni, když odtrhl svůj pohled od toho zranění. [dirspeech]Slyšel, ale asi ne moc dobře. Musíme na tom více zapracovat. Jakmile půjde dobře telepatie mezi náma, začnu tě zásobovat knihama….jen jak jsem četl o mé schopnosti.[/dirspeech] Poznamenal ten konec trošku tiše. [dirspeech]Nevím, co by mohlo vyklouznout a já si to omylem přečetl ...tak dávej pozor ano? Nechci abych věděl něco, co nechceš. [/dirspeech]Pověděl ji na rovinu. Jeho schopnost mu pomáhala nabourat soukromí, ale bral na to ohled, aspoň teď. [dirspeech]Moje schopnosti miluješ? He? No díky. Ty máš taky suprovou schopnost Jiskřičko.[/dirspeech] Pověděl a s údivem pozoroval co dělá. Fakt to byla holka? Si prostě jen tak utřít krev do trička a dělat jakoby nic. Ne, že by čekal panický křik, že Kreeeeev, Kreeeev a pak sebou třískne o zem, ale moc s dívkama, jako byla Liv ještě nesetkal. Ne, že by mu to vadilo. Jenže to už schytal knihou do hrudě a pohlédl na ni. Nakonec to však navrhla no….tak jo. Zkusí to. [dirspeech]No, tak jo.[/dirspeech] Pověděl a posadil se tedy vedle ní. [dirspeech]Chmm. Jo prosím, zkus nezaspat.[/dirspeech] Zasmál se a otevřel knihu. Takže se musel soustředit nejen na ty informace, ale i na čtení. Jak to má udělat? Dělat dvě věci najednou….to je práce žen, ne mužů. [dirspeech]A když nám to půjde, tak ti pak povím, proč jsem dostal přezdívku Drake….prej to má společného z nějakou počítačovou hrou.[/dirspeech] Pověděl jen tak na oko, jak zareaguje. Potom se začal teda soustředit. Přečetl si pár řádek….vnímal co četl, avšak vnímal vedle sebe i přítomnost - zatím nespící Liv. Soustředil se i na ni. Vše co přečetl si jaksi převedl v hlavě a soustředil se na ni. Měla velice supernou přítomnost, tak mu to nedělalo problém. Takhle pokračoval v čtení...neměl šanci to nějak zjistit, tak doufal, že se ozve.



Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
Thyri
Thyri

Sat Jul 21, 2018 9:53 pm

[sparkname]Liv[/sparkname]

[dirspeech]Iné vedomosti hej?[/dirspeech] Zazubila som sa na neho, ale nerozvíjala som to už ďalej, keďže sme mali teraz dôležitejšie veci na práci. Keď mi potvrdil, že to čo som mu hovorila počul, nadšene som sa na neho usmiala aj napriek tomu, že to nebolo moc dobre. [dirspeech]Tak to aby sme úplne vypustili hovorenie a začali komunikovať len v mysli aspoň zatiaľ.[/dirspeech] Dala som mu thumbs up. Jeho starosti o to aby som si dokázala pri tom všetkom udržať svoje súkromie ma donútili sa pousmiať. [dirspeech]Verím, že to teda aj dodržíš.[/dirspeech] Mrkla som na neho, na čo som sa zazubila aby som trochu odľahčila situáciu. Moja schopnosť bola oproti tej jeho úplne iná a to sa mi páčilo, keďže sme si aspoň obaja mohli doplňovať svoje nedostatky. Problém bol ale, že sme spolu mohli trénovať len Aaronovu schopnosť, keďže pri tej mojej je dosť veľké riziko ublíženia na zdraví a to som rozhodne nechcela. [thinking]Dúfam, že tu majú nejaké ohňovzdorné miestnosti kde by som mohla neskôr trénovať.[/thinking] Napadlo ma pri tých všetkých myšlienkach, na čo som sa ale už plne začala koncentrovať na Aarona. Jeho návrh, že mi vysvetlí teda jeho prezývku mi dodal na motivácii, na čo som súhlasne s úsmevom kývla. [dirspeech]Tak poďme na to teda![/dirspeech] Zatla som obe päste a sústredene som si rukami chytila kolená a začala som pravidelne dýchať. Na lepšiu koncentráciu som zavrela oči a snažila som sa sústrediť len na Aarona. Po pár minútach som na chvíľku otvorila oči a pozrela na Aarona, no neprehovorila som nahlas, ale v hlave. [thinking]Je to fakt zvláštny pocit, ale pamätám si všetko čo si si zatiaľ prečítal.[/thinking] Pousmiala som sa. [dirspeech]Takýmto tempom mi možno aj niečo v hlave ostane.[/dirspeech] Zasmiala som sa nahlas, na čo som si prisunula bližšie knihu o Pyrokinézii a položila som ju vedľa tej čo teraz Aaron čítal. [thinking]Moc som toho naposledy neprečítala, takže by som tomu chcela dať pokus číslo dva keď toto dočítame.[/thinking] Navrhla som mu, na čo som pozrela na mobil aby som zistila aký je čas a položila som si ho na stôl. [dirspeech]Keď si budeš chcieť dať pauzu, tak kedykoľvek povedz. Pre teba to je pravdepodobne náročnejšie než pre mňa, takže keď tak to tu môžeme ísť potom aj preskúmať viac.[/dirspeech] Dodala som už teraz ale nahla a oprela som sa pre zmenu o stôl, na čo som opäť zavrela oči aby som sa vedela koncentrovať.



Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
Dawn de Diablo
Dawn de Diablo

Sat Jul 21, 2018 11:52 pm

[sparkname]Aaron[/sparkname]

Bylo to náročnější, než si myslel. Pro teď dělal dvě věci najednou...číst nyní bylo to jednoduší. Rozdvojit vlastně svoje soustředění na dvakrát bylo jinačí. Popravdě nic takového nikdy nedělal...možná...sám nevěděl. No….avšak nechtěně slyšel v myšlenkách to, co nechtěl, jelikož se začal už mírně soustředit. Sem tam cuknul pohledem a něco hledal. Našel ty předměty co potřeboval, jen přece starší knihovna, tak tomu to i odpovídalo. Jinak se stále soustředil na ni i na četbu. Jenže mohla cítit, že sem tam se jakoby to jejich spojení přerušilo...tehdy se na vždy pokusil nabrat lepší soustředění, aby to ihned zase obnovil. Potom zaslechl ta slova...otevřel pusu, jenže ji zase zavřel. Bylo to v mysli, jasný. Automaticky chtěl promluvit, jak byl do teď zvyklí. [thinking]Děkuju...no snažím se, ale někdy to pokulhává. Myslím, že tohle je to jednodušší.[/thinking] Odpověděl ji zpátky v myšlenkách. Pak promluvila i skutečně. To ho trošku  rozhodilo, jelikož chtěl opět promluvit v mysli, ale zastavil se. [dirspeech]No popravdě…[/dirspeech] Pověděl nahlas a pohlédl na knihu, co k němu přisunula. Musel se pousmát. Pravda, usnula jako dřevo hned po pár minutách. [thinking]No popravdě… [/thinking]Odpověděl ji v myšlenkách. [thinking]Napadla mě jedna věc...trošku jinačí. Na co je ti vědět celý text? Akorát zahltím tvou hlavu i věcma, co vlastně nepotřebuješ. Takže bych si vždy přečetl nějaký text a o ty důležité věci se s tebou podělil.[/thinking] Pověděl ji a zaklapl knihu, co nyní držel. Vzal si i tu její knihu, co k němu přisunula a vzal ještě dvě další, kde se ani nepodíval na titulek. [dirspeech]Jenže si nemysli, že tě tu prozatím nechám chrnět Jiskřičko. Sejdeme se na zahradě, co ty na to?[/dirspeech] Poznamenal a zvedl obočí. [dirspeech]Víc ti povím potom, budu tam za chvilku u tebe.[/dirspeech] Pověděl ji a čekal, až odejde. Jak odešla, tak se sebral i on a vzal těch pár věcí, co tehdy hledal. Opravdu to trvalo asi o dvě/tři minuty déle, než se tam dostal i on. Popravdě se posadil do trávy do tureckého sedu. Vedle sebe si dal těch pár knih a tu jednu si položil na nohy. [thinking]A tvůj úkol bude následující.[/thinking] Promluvil k ní v mysli a jednou rukou udělal pět ďolíků do trávy. Potom to vytáhl. Pět svíček. Pomalu je tam zasunul a upevnil.[thinking] Nespal mě, ale zapaluj je.[/thinking] Pověděl ji v mysli. Seděl kousek před těma svíčkama schválně, aby si dávala větší pozor a taky dím chtěl ukázat, že ji věří. Už jinak na nic nečekal a dal se do čtení. [dirspeech]Ohnivzdorná místnost to sice není, ale nějak začít musíš.[/dirspeech] Pověděl nahlas mezi tím, co už četl. Navíc mu to čtení sloužilo jako odpočinek. Nechtěl si nalhávat, ale to čtení a rovnou ji to posílání do hlavy ho no..vyčerpalo.


Sponsored content






    This forum was created by a multicultural team of various faiths and beliefs.