Chatbox

New York


Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
BLVCK.SPVRK
BLVCK.SPVRK

Fri Apr 27, 2018 5:49 pm

First topic message reminder :

[sparkofficloc][loc first="https://i.servimg.com/u/f62/18/96/29/18/ny110.png" second="https://i.servimg.com/u/f62/18/96/29/18/ny210.png" third="https://i.servimg.com/u/f62/18/96/29/18/ny310.jpg"]
Centrální město Ameriky a hlavní město státu New York v USA. Tato betonová džungle, též známá jako „město, které nikdy nespí“, je jedno z nejslavnějších amerických měst, které do svého centra každoročně přiláká nespočet turistů z celého světa. Veškeré dění v Severní Americe se točí hlavně v oblasti kolem New Yorku a přilehlého okolí, kvůli čemuž zde také naleznete sídla všech významných organizací a nejen jich. New York, podobně jako Praha, má velice teplá léta a v zimě zde můžete nalézt i sníh. Budovy v New Yorku mají typickou architekturu, i když zde naleznete i velice významné architektonické kousky. Ačkoli se jedná o betonovou džungli, v samém srdci New Yorku můžete nalézt jeden z největších městských parků, který je zelenou dominantou města.

New York je centrálním městem, nachází se zde hlavní sídla Rex Deus a Illuminati pro celou Ameriku. V New Yorku lze používat městské hashtagy založené na vaší aktuální poloze v nějaké specifické části či oblasti v New Yorku. Veškeré městské hashtagy naleznete vypsané, společně s popiskem daných lokalit, níže.[/sparkofficloc][sparkofficloc][/sparkofficloc]


Naposledy upravil BLVCK.SPVRK dne Thu Jun 28, 2018 6:17 pm, celkově upraveno 1 krát



Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
BLVCK.SPVRK
BLVCK.SPVRK

Mon May 14, 2018 8:38 pm

[sparkname]Vypravěč[/sparkname]

Kayn vyšel ven z nemocnice. Celou dobu by na jeho tváři nikdo nepoznal, že právě chladnokrevně zabil muže, kterého mohl nechat úplně normálně žít. První věc, která dopadla na jeho mysl ve chvíli, kdy viděl zraněnou Liz byl Michael, věděl moc dobře, že ať už jakkoli, uměl vyléčit zranění rychleji jak normální medicína. Zvedl proto telefon a podíval se na číslo na něm. Pořádně nevěděl, co má říct. [thinking]Ahoj, to jsem já, ten, se kterým jsi zabil tři týpky v kápích, kteří se tě snažili zabít první, nedáme sraz?[/thinking] proběhlo mu v hlavou, ale tu myšlenku potom tak nějak zavrhl. Dlouho to zvonilo, ale nakonec to někdo zvedl, viditelný mužský hlas se ozval z druhé strany telefonu. K překvapení obou z nich byla konverzace tak normální, jak jen to za daných okolností šlo, alespoň si to oba z nich mysleli. Kayn přivolal taxi, nakolik nechtěl budit zbytečný povyk kolem sebe tím, že by udělal opět něco nezákonného a vydal se spolu i s Liz na adresu, kterou získal skrze telefon.
[dirspeech]Víš, nemusel jsi tohle dělat, já bych se o sebe postarala,[/dirspeech] řekla Liz, to však bylo vše. Nechtěla před náhodným taxikářem zrovna probírat detaily ohledně toho, že má její kamarád pravděpodobně nadlidské schopnosti a že dokáže někoho zabít svou myslí, to by jim asi moc nepřidalo. Celý zbytek cesty byli oba dva potichu, Liz mohla vidět, že Kayn o něčem očividně přemýšlí, kéž by tak věděla o čem, najednou ji přišlo, že ten Kayn, kterého znala se ji vzdaloval a začal se objevovat ten Kayn, kterého poznala poprvé, akorát s vražednými schopnostmi, a to se jí moc nelíbilo.
Konečně dorazili na adresu, Kayn k překvapení Liz zaplatil taxik, jako by nic, ještě dokonce i poděkoval taxikáři a jakmile taxikář zmizel z dohledu, rozešel se směrem s Liz, kterou podepíral pod jejím ramenem směrem ke dveřím. Když konečně došli až ke dveřím Michalova bytu, Kayn jen telekineticky zazvonil na zvonek a čekal na odpověď.



Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
Michael
Michael

Mon May 14, 2018 8:54 pm

[sparkname]Michael Yair Adelstein[/sparkname]

Michael bol už celkom svieži, dal si dlhšieho šlofíka a potom rýchlo zbehol do obchodu kde po dlhšom štúdiu knihy zistil že potrebuje pár vecí. Nakúpil sviečky, mapu New Yorku, obrovské množstvo soli (to boli asi tri kilogramy ale aj tak mu to prišlo ako strašne veľa) a ďalšie potreby ktoré nevypadali ako čarodejnícke, ale soľ sa mu hodila aj tak. Keď mu zazvonil cudzí telefonát, prišlo mu to zvláštne pretože mu normálne ľudia nevolali. Keď to bol chlapec, ktorého stretol v nemocnici bol celkom rád. Sám nevedel ako má v tejto situácii pokračovať. Keď sa dozvedel že príde na návštevu tak sa nejak extrémne nepripravoval. Kocúra vyhodil na okno a naznačil mu aby ich neotravoval. Po zazvonení len rýchlo otvoril vonkajšie dvere a postavil sa do dverí. Keď uvidel Kayna aj s nejakým dievčaťom bolo to divné. [dirspeech]Poďte ďalej, dáte si niečo?[/dirspeech] Pri tejto otázke si však uvedomil že ich môže ponúknuť vodou z kohútika alebo so starým jedlom, preto tajne dúfal že si nič nedajú. Pohľadom si premeral dievča, ktoré malo niečo s kolenom. [dirspeech]Vyliečim to, snáď.[/dirspeech] Povedal bez zbytočných otázok, ktoré mu boli jasné že nastanú. Ukázal im nech sa posadia na zem a potom sa začal zvláštne pozerať na to koleno. [dirspeech]Musím sa toho dotknúť...[/dirspeech] Povedal a hneď na jej prestrelené koleno položil obe ruky. [dirspeech]Čo si teda zač?[/dirspeech] Opýtal sa s dosť ironickým podtónom Kayna, chcel nejak odľahčiť celú situáciu a tiež fakt že spolu dnes zabili troch mužov. Pri čakaní na odpoveď začal hovoriť hex. [dirspeech]Cuplas Sino Liberos[/dirspeech] Pri neustálom opakovaní kúzla si uvedomil že je vlastne dosť rád že nie je sám.



Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
Kayn
Kayn

Mon May 14, 2018 9:04 pm

[sparkname]Kayn[/sparkname]

[dirspeech]Prostřelili ji koleno,[/dirspeech] poznamenal. Když viděl ránu, udělalo se mu trošku blbě, nakolik neměl zrovna v oblibě průstřely kolenem. [dirspeech]Děkuju moc, nevím, co bych s tím já mohl udělat,[/dirspeech] řekl, když začal Michael léčit Liz. [dirspeech]Co jsem? Zrůda, hříčka přírody anebo snad jenom kluk, kterej dneska zjistil, že dokáže,[/dirspeech] nedořekl a jemně pohnul rukou ve směru sklenice, která byla na stole, ta přiletěla do jeho ruky a dokonce z ní cestou ani nic nevyteklo, [dirspeech]hýbat věcma jeho hlavou,[/dirspeech] dořekl a položil sklenici vedle sebe. [dirspeech]Ale to, co umíš ty, to jsem neviděl. Ne, že bych toho moc viděl, kromě svý vlastní x-men schopnosti, ale vypadá to, že nejsem sám,[/dirspeech] dodal a posadil se vedle Liz, celá tahle situace a možná i fakt, jak moc použil své schopnosti, ho celkem vyčerpaly.
[dirspeech]Moc to zatím nechápu. Ještě včera jsem byl normální kluk, co se snažil jenom přežít a co řešil, z čeho zaplatí další nájem,[/dirspeech] řekl zatímco dělal krouživý pohyb rukou, který formoval vodu, kterou předtím zvedl ze sklenice, do dokonalé koule. [dirspeech]Kolik nás tam takhle venku ještě je?[/dirspeech] optal se, nakolik to vypadalo, že Michael měl s tímhle celým mnohem víc zkušeností jak on.



Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
Krumla
Krumla

Mon May 14, 2018 9:08 pm

[sparkname]EACHANN SHAHON[/sparkname]

Potreboval som sa prejsť. V ruke som zvieral môj polorozbitý telefón, ktorý však staĺe fungoval. Nevedel som však komu zavolať. Rozmýšľal som medzi políciou, ambasádou a Aggie. [thinking]Ako by som to však vysvetlil polícií?[/thinking] Podľa toho čo som vedel, v gyme neboli žiadne kamery. Ambasáda by bola pravdepodobne najlepšia možnosť, no to by mohlo trvať mesiace a mesiace. Navyše by sa to v môj neprospech mohlo vyvinúť tak, že pôjdem sedieť.. len ni v Amerike, ale v Izraeli. Bol som nervózny, tak trocha zúfalý. To že mnou prednedávnom prešli guľky, som takmer neriešil.
Najhoršie som na tom však bol s paranojou. Tento pocit som poznal. Na Patrolách som ho cítil vždy. To je tak, keď každý civil môže mať v rukáve schovaný nôž. Tento krá to bolo podobné. Cítil som viac pohľadov, než sa ich na mne zastavilo a tým pádom som ich aj mimovoľne priťahoval. Bol som nervózny, rýchly a priamy. Až strnulý.. nikto sa takto normálne nesprával. Bol som tak zamyslený, že som si ani len nevšimol chlapíka, ktorý do mňa vletel a v podstate ma povalil na zem. Rýchlo som sa prekotúlal dozadu, postavil som sa a ruku som mal už už na zbrani. Ďalší reflex z armády. No nevyzeralo to tak, že by muž išiel po mne. V momente sa rozbehol ďalej a ja som zaregistroval dvoch policajtov. [thinking]Shit...[/thinking] Rýchlo som si tričko znova cez zbraň prehodil a dúfal som, že to nezaregistrovali. Len som sa im odpratal z cesty. Nemal som v pláne začať toho maníka naháňať. Mal som dosť svojich problémov.



Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
Michael
Michael

Mon May 14, 2018 9:18 pm

[sparkname]Michael Yair Adelstein[/sparkname]

Keď Kayn pohol svojvoľne pohárom a následne predviedol ešte nejaké triky Michael sa trocha zamračil. Koleno sa postupne zacelilo a Liz mohla znova chodiť. [dirspeech]Ja mám taký pocit .... [/dirspeech] Nedopovedal vetu, pretože si chcel ešte raz overiť svoju teóriu, ale žiadnu magickú energiu z neho necítil. [dirspeech]Že ty a ja sme iní - v tom zmysle že ja nedokážem čo ty a vlastne ja som - ako som sa dnes dozvedel - mág.[/dirspeech] Sledoval zmäteného Kayna keď ho vlastne napadlo podať mu ruku. [dirspeech]Volám sa Michael.[/dirspeech] Bolo pre neho príjemnejšie aby už aspoň vedel ako sa ten chlapec volá. [dirspeech]Sme na tom asi dosť podobne, akurát ja mám toto. [/dirspeech] Chystal sa ísť si pre svoj grimmoire, ale v ten moment mu prišlo že aj on by sa mohol trocha ukázať a preto sa mu grimmoire sformoval v rukách. [dirspeech]A čo sa vám teda stalo? A ty si tiež .... nejak špeciálna?[/dirspeech] Hovoriť o tomto všetkom korektne mu dávalo fakt problém, pretože pri Kaynovej narážke na X Menov si on predstavil Harryho Pottera a cítil sa asi nejak dosť podobne. [dirspeech]Ale mám pocit že by si tú schopnosť len tak používať nemal, telekinézu?[/dirspeech] Opýtal sa neisto, pretože nikdy neveril že telekinéza bude reálna ale to čo robil Kayn tomu nasvedčovalo. [dirspeech]Sú ľudia ktorí sú schopní vycítiť už mňa podľa toho ako používam mágiu. Predpokladám že nebudú mať problém vystopovať aj teba... [/dirspeech]Zase sa začal cítiť trocha nebezpečne, ale prítomnosť dvoch ďalší ľudí jeho myšlienky na lovcov trocha rozptyľovala. Pozrel sa na knihu a začal premýšľať. [thinking]Telekinéza[/thinking] Bol však skeptický voči nejakým odpovediam.



Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
BLVCK.SPVRK
BLVCK.SPVRK

Mon May 14, 2018 9:24 pm

[sparkname]Vypravěč[/sparkname]

Policie přeběhla Annyho a dál pokračovala v nahánění neznámého muže. Anny se trošku uklidnil a zamířil si to přímo za nosem, ačkoli vlastně sám pořádně něvěděl, kam směřuje, věděl jen, že musí stále chodit, protože mu přišlo, že ho stále někdo pronásleduje. Pokračoval ve svižném kroku, když v tom do něj trošku strčil muž v černém obleku, který šel zpoza něho [dirspeech]Oh, omlouvám se. Tohle vám vypadlo,[/dirspeech] řekl muž a ohnul se na zem, přičemž podal Annymu papírovou vizitku, kterou nikdy předtím v životě neviděl, v tu chvíli ke krajnici přijelo černé BMW se zatmavenými skly a muž do něj nastoupil, auto se však nerozjelo, jen stálo na místě, a ačkoli za sebou muž zavřel dveře, tak nějak něco Annymu napovídalo, že pravděpodobně ten muž dává Annymu na rozmyšlenou, jestli chce rovnou nastoupit k němu do auta. [dirspeech]Právě ho přepadli, snad si nemyslíš, že nastoupí do cizího auto jako by se vůbec nic nestalo?[/dirspeech] ozvalo se z předního sedadla. [dirspeech]Nepodceňuj ho, společně s jeho zesílenou regenerací se mu zesílilo i vnímání toho takzvaného nebezpečí, takový ten pocit, co máš, když tě třeba někdo pronásleduje, je dost možne, že pozná, že nejsme žádný bad guys,[/dirspeech] odvětil muž, který si sedl na zadní sedadlo a stále čekal, jestli se k nim Anny připojí.



Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
Kayn
Kayn

Mon May 14, 2018 9:32 pm

[sparkname]Kayn[/sparkname]

[dirspeech]Magie?[/dirspeech] zopakoval Kayn a v jeho tváři šlo vidět překvapení. Na rozdíl od Michaela on nevycítil žádný druh energie, ale na jednu stranu to dávalo smysl. [dirspeech]Malachai, ale jsem radši za Kai anebo Kayn,[/dirspeech] odvětil a podal mu ruku, načež voda, se kterou si předtím hrál spadla přímo na zem pod ním. [thinking]Další fail,[/thinking] pomyslel si v hlavě. [dirspeech]Ehh omlouvám se, furt se to tak nějak učím ovládat, a občas zapomenu,[/dirspeech] řekl a zašlápl vodu ponožkou, kterou začal třít sem a tam aby usušil ten svinčík, který způsobil. [dirspeech]Je to moje nejlepší kamarádka, v tom je speciální,[/dirspeech] řekl Kayn a na sekundu jako kdyby se jeho hlas změnil a byl v něm zas slyšet ten 'starý' Kayn. [dirspeech]Když říkáš lidi, myslíš tím... jako my? Ještě jsem žádného nepotkal, teda až na ty exoty u tebe,[/dirspeech] řekl a zamyslel se na chvíli. Na jednu stranu to dávalo ale i celkem smysl. [dirspeech]Když jsi mág... myslíš, že by jsi dokázal... uvolnit vzpomínku, nebo tak něco, já nevím jak to vysvětlit,[/dirspeech] zasekl se Kayn a začal lehce koktat, [dirspeech]když potlačíš něco z dětství, co se ti nelíbilo a potom se snažíš si vzpomenout, ale máš to celé takové... zahalené, dokázal by jsi to nějakým způsobem uvolnit? Myslím, že už jsem se setkal s těmi lidmi, o kterých mluvíš,[/dirspeech] řek a vzpomněl si na moment, kdy ztratil svého bratra nadobro. Najednou se mu začalo v hlavě tak nějak všechno spojovat a on začal chápat, že to možná nebyla náhoda, a možná ani tohle všechno nebyla náhoda, ale měl se s tím klukem potkat.



Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
Krumla
Krumla

Mon May 14, 2018 9:42 pm

[sparkname]EACHANN SHAHON[/sparkname]

Nevšimli si to. Teda možno všimli, ale boli zvyknutý na to, že tu je viac zbraní než ľudí. Znova som sa vydal za nosom a v hlave som začal s jedným psychickým cvičením, ktoré som poznal z combat mindset kurzu. Bolo to veľmi jednoduché. Človek prestal myslieť na somariny, vnímal okolie len okrajovo. Sústredil sa však na svoj dych. Päť sekúnd nádych, na päť sekúnd dych zadržať a následne päť-sekundový výdych. Po chvíľke som pocítil istý druh úľavy. Hneď sa mi lepšie rozmýšľalo. Nie že by mi to pomohlo. Stále som nemal tušenie, čo teraz. Len som chodil.. chodil a chodil.
Niekto do mňa strčil. Ani som už nereagoval trhane. Len som sa uhol s tým, že to bude pravdepodobne len nejaký okoloidúci, ktorý sa ponáhľa viac, než ja. [dirspeech]Oh, ďakujem.[/dirspeech] Pokývol som hlavou. [thinking]Heh? Počkať mne nič nevypadlo.[/thinking] Napadlo ma, no aj tak som si zobral vizitku. Zvláštne stretnutie. Muž nastúpil do auta.. a to tam čakalo. Pozrel som sa na vizitku. Po tom som pohľad upriam na auto. Zas na vizitku. No, zatiaľ stále nikto nestiahol okno a nerozstrieľal ma poloautomatickou puškou. Dokonca ma ani zozadu ten muž nenabral nožom. Ak by sa ma chceli zbaviť, mali dosť príležitostí. S povzdychom som si pošúchal hlavu. Vykročil som smerom k autu. Otvoril som zadné dvere a nastúpil som, dávajúc si moju tašku medzi nohy. Dvere som za sebou zavrel, no nepripútaval som sa. [dirspeech]Neberte to osobne.[/dirspeech] Pousmial som sa na muža, ktorý sedel vedľa mňa. Myslel som tým zbraň, ktorú som mal v ruke, vyloženú na jednom zo stehien. Nedržal som ju síce za kohútik, no prst som mal stále pomerne blízko. Bol som pripravený strieľať, dúfal som, že boli pripravený rozprávať a nedať mi na to dôvod.



Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
Michael
Michael

Mon May 14, 2018 9:48 pm

[sparkname]Michael Yair Adelstein[/sparkname]

[dirspeech]To boli lovci - tiež mágovia a asi dosť silní. Tí idú po mne. [/dirspeech] Rozhodol sa vynechať časť s Cainovým znamením, vzhľadom na to že si sám ešte nebol ani istý ako to poriadne funguje. Na Liz sa len usmial a skúsil sa vcítiť do toho ako divne sa musela cítiť. Na jeho dotaz sa zamyslel, žiadne také kúzlo ešte neovládal ale prišlo mu blbé mu to priznať a preto sa snažil vymyslieť alternatívu. [dirspeech]Asi priamo nedokážem uvoľniť spomienky, ale ako vidím si celý od krvi - ak sa tam nachádza krv ľudí čo chceli teba, dokázal by som ich s najväčšou pravdepodobnosťou lokalizovať.[/dirspeech] Hovoril to dosť zamyslene, ale pre istotu pred sebou vytiahol mapu New Yorku a čakal ako odpovie Kayn. Celkom ho lákalo ísť do nejakej ďalšej záhady, aspoň už nie sám ale s niekym kto je tiež nadprirodzený. [thinking]Nadprirodzený.[/thinking] Toto pomenovanie sa mu celkom páčilo. Niekde na zemi hľadal ešte nové kyvadlo, ktoré si kúpil. Bál sa použiť to z Nekropolisu, nechcel ho zničiť ešte viac ako už bolo poničené. Michael bol na svoje premýšľanie celkom pyšný, aspoň na to že je v tomto všetkom ešte nový a nemá nikoho kto by mu s tým mohol pomôcť, možno aj preto chcel Kaynovi pomôcť. [dirspeech]Ak to nie je ich krv, tak možno bude stačiť len keď mi dáš prameň svojho vlasu - ale ak mám byť úprimný to kúzlo som ešte nepoužil a vlastne ani neviem či to bude fungovať. [/dirspeech] Striedavo sa pozeral do knihy a striedavo na Kayna. [dirspeech]Moc sa tu toho nepíše. [/dirspeech] Chcel mu to ukázať, ale potom si uvedomil že to vlastne môže prečítať len on.

[sparkspoiler]

Poznámka: Vlasy mi nedávaj, to je asi blbosť .[/sparkspoiler]



Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
Kayn
Kayn

Mon May 14, 2018 10:08 pm

[sparkname]Kayn[/sparkname]

[dirspeech]Hmm, to by šlo...[/dirspeech] řekl a ukázal na krvavou stopu, kterou měl na svém pravém rukávu. Sám moc nevěděl, co dělá, ale tak nějak tušil, že tenhle kluk mu může dost pomoct v jeho cestě za odplatou, a to ať už pro Liz tak i pro jeho mrtvého bratříčka. [dirspeech]Jsou to lidi, co šli po Liz. Ale i ti si zaslouží dostat co proto, jen nevím, jestli tě do toho mam zatáhnout. Podle toho, co jsem se dozvěděl je to mafinánská smetánka pracující skrz celý New York, takže to asi nebude žádný peříčko,[/dirspeech] poznamenal ještě, přičemž si vzpomněl, že to říká klukovi, který mu pomáhal zabíjet někoho, kdo dokázal házet lidi mávnutím ruky přes místnost. [dirspeech]Ti muži předtím, jejich schopnost byla podobná jako ta moje. Dokázali se mnou házet po celý místnosti, a i když nejsem žádnej hromotluk, asi to chtělo nějakou tu sílu,[/dirspeech] řekl ještě Kayn když si vzpomněl na schopnosti oněch mužů, to už se však Michael soustředil na mapu před sebou. Kayn moc nechápal, o čem mluví, viděl před sebou jenom kluka, který kroužil kyvadlem nad mapou a přitom četl nějaké staré zápisky v jeho rodném jazyce. [thinking]Lovci? Mágové...[/thinking] přemýšlel a říkal si, do jakého světa se to vlastně dostal. Přemýšlel nad vším, co se událo i nad tím, jak to mohlo být všechno důvodem toho, proč se jeho život otočil tak na ruby. [dirspeech]Když jsi ty mág, tak co jsem já? Jestli tohle není magická schopnost, co jiného by to bylo?[/dirspeech] optal se ještě Kayn, nakolik přemýšlel, jak jinak by dokázal vysvětlit tohle celé.


[sparkspoiler]Zkoušel jsem hledat nějaký takový kouzlo a fakt není grinning face[/sparkspoiler]



Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
Michael
Michael

Mon May 14, 2018 10:20 pm

[sparkname]Michael Yair Adelstein[/sparkname]

[dirspeech]La candidat au somme la cantus[/dirspeech] Povedal, v jednej ruke držal časť krvavého rukáva a druhú mal dlaňou smerom k zemi položenú len niečo málo nad mapou. Začal vidieť ako sa krv sunie z rukávu do miesta kde ukazoval rukou a celkom ho to potešilo. Teraz mohol namočiť kyvadlo do krvi. [thinking]A tak zvýšiť účinnosť lokalizačného kúzla. [/thinking] Zároveň čítal z knihy, keď sa znova pozrel na Kayna. [dirspeech]Som asi v dosť podobnej situácii ako si ty - tiež ma chcú nejakí "zlí" ľudia, neviem prečo a chcel by som to zistiť. Ale nemám ako.[/dirspeech] Povedal celkom zarmútene, potom sa však pozrel znova na Kayna. [dirspeech]Neviem čo si. Ľudia ktorí tebou hádzali o stenu boli tiež mágovia, je možné tvoju schopnosť imitovať ale asi nie moc účinne. Súdim podľa toho ako si s nimi manipuloval.Myslím že miesto ktoré za chvíľu snáď uvidíme bude obsahovať veľa odpovedí, samozrejme pokiaľ tam nechceš naklusať ako jazdec smrti - v tom prípade ti moc užitočný nebudem, viem len niečo trocha podpáliť. [/dirspeech] Trocha sa pousmial, potom už začal krúžiť nad mapou kyvadlom namočeným v krvi útočníka. [dirspeech]Ves Matos Tribum Nas Ex Veras, Sequita Saguines, Ementas Asten Mihan Ega Petous[/dirspeech] Opakoval neustále a zámerne neotváral oči. Chcel si byť istý, že že to kyvadlo niekde ukáže.



Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
BLVCK.SPVRK
BLVCK.SPVRK

Mon May 14, 2018 10:30 pm

[sparkname]Vypravěč[/sparkname]

[dirspeech]Ale vůbec ne, to je v pořádku. Chápeme, že jste určitě ve špatném rozpoložení pane Shahon,[/dirspeech] řekl muž s ledově klidným hlasem. [dirspeech]Určitě máte mnoho otázek ohledně toho, co se stalo dnes ve vaši tělocvičně. Což mi připomíná, že jsme se postarali o ten,[/dirspeech] odmlčel se a dal řidiči znamení, aby vyrazil, [dirspeech]nepořádek.[/dirspeech] dodal lehce a na jeho tváři se zjevil lehký úsměv. Bylo na něm cosi zvláštního, za dnešní den už Anny viděl až příliš týpků v oblecích, kteří ignorovali fakt, že je z něj chodící cíl jako by to bylo normální. [dirspeech]Možná by jste ocenil, kdybych extrahovali ten mikročip z vašeho těla, který posílá GPS signal vašim předchozím návštěvníkům,[/dirspeech] dodal muž, načež kývl hlavou směrem k řidiči. Ten zavřel okénku rozdělující spolujezdce a řidiče a Anny v tu chvíli mohl cítit lehký puls, který projel celým jeho tělem. [dirspeech]Jen lehký elektromagnetický puls,[/dirspeech] dodal a upřeně se zadíval na Annyho. [dirspeech]Nuže, přejdeme rovnou k věci. Sérum, které vám ti lidé píchli je směsice unikátních katalyzátorů, které dokáží deaktivovat genové inhibitory vašeho těla, to znamená. Pro vás to znamená, že to probudí vaše schopnosti, ve vašem případě,[/dirspeech] nedořekl a zbraň, kterou Anny měl se otočila proti němu a střelila ho do nohy, jen aby mohl sledovat, jak se rána zaceluje, [dirspeech]nadlidská regenerace. Jedna z nejvzácnějších schopností.[/dirspeech] dokončil, načež chtěl nechat prostor pro chlapcovo otázky.


[sparkname]Mezitím
V bytě Michaela...[/sparkname]

Konverzace mezi chlapci překvapivě byla celkem plynulá. Liz pouze seděla mezi nimi a sama moc dobře nechápala, co se to tu vlastně děje. Už toho zažila se svým nejlepším přítelem hodně, ale dělat živou podpěru pro zvracejícího Kayna je trošku něco jiného jak hledat s ním ty nejtěžší zločince v celém New Yorku. Kyvadlo se pohybovalo kolem mapy když v tom najednou padlo do specifického bodu, byl to jeden z hotelů v Brooklynu, ani jeden z nich ho neznal, když v tom ticho prolomila Liz. [dirspeech]To je to místo, kam jsem tehdy šla... tehdy, když jsem si půjčovala. Je to jejich sídlo,[/dirspeech] řekla a zadívala se hluboce na Kayna.



Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
Kayn
Kayn

Mon May 14, 2018 10:43 pm

[sparkname]Kayn[/sparkname]

[dirspeech]Takže starý hotel v Brooklynu? Skoro jako ze špatnýho filmu, co?[/dirspeech] řekl Kayn a pousmál se.  Rozsah Michaelovo schopností ho celkem udivoval, on sice uměl ovládat věci myslí, ale Michael dokázal najít lidi na mapě, léčit a dokonce vyvolat i oheň. Kayn v něm viděl silného spojence, který by se mu určitě hodil na jeho cestě za pomstou. [dirspeech]Jsi mág, a vypadá to, že tahle tvoje kouzelná knížka toho ví celkem hodně. Vím o telekinezi to, co o ní ví normální člověk, ale nic víc a i když se učím rychle, tohle není jako naučit se historii obléhání Jericha, je to úplně něco.. jiného,[/dirspeech] začal Kayn, [dirspeech]není v té tvé knize něco o telekinezi? Anebo alespoň o lidech, kteří ji ovládají anebo tak podobně?[/dirspeech] optal se celkem zvědavě Kayn, v jeho hlavě bylo mnoho otázek, a každá z nich směřovala jinam.
[dirspeech]Jak toho vůbec víš tolik o své historii? To všechno ti říká,[/dirspeech] odmlčel se opět, [dirspeech]ta kniha?[/dirspeech] dořekl a podíval se na celkem nenápadně vypadající knihu. Ačkoli hádal, že bude kniha nějakou iluzí pravděpodobně zamaskovaná či něco podobného, přišlo mu to celé zvláštní.



Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
Michael
Michael

Mon May 14, 2018 10:55 pm

[sparkname]Michael Yair Adelstein[/sparkname]

[dirspeech]Nie, tá kniha mi toho zatiaľ moc nehovorí. Reaguje skôr na moje potreby. O tom všetkom viem - no dajme tomu že môj otec mal vedľajšie hobby a to bolo zbieranie informácií o mágoch už od malička - vede o tom a vedel že ja tu moc mám. Tak mi to všetko nejak povrchne povedal. [/dirspeech] Povedal to zamyslene a vytiahol si mobil a na ňom začal niečo písať. [dirspeech]Nechcem Vás rozdeľovať, ale možno by bolo lepšie keby si s nami nešla. [/dirspeech] Pozrel sa na Liz. Videl ju s prestreleným kolenom a nechcel by ju vidieť ešte v horšom stave. [dirspeech]Ak nemáš kam ísť, môžeš tu zostať. Asi ťa príde navštíviť aj kocúr.[/dirspeech] Pošeptal pričom rýchlo prebehol do menšieho kuchyňského kúta kde začal rýchlo otvárať všetky dvierka. [thinking]Dobre, asi tu má aj čo jesť. Je to v pohode. [/thinking] Pomyslel si a rozhodol sa vrátiť späť ku Kaynovi a jeho dotazom. Podišiel pred neho a načiahol ruku, kde sa ihneď zhmotnila kniha. Tá bola ťažšia než Michael čakal a preto ju trocha nemotorne chytil. Strany sa začali samé od seba prevracať až sa to zastavilo na stránke telekinézy. Začal mu nahlas čítať čo tam je, keď mu v polke zavibroval mobil. [dirspeech]Tak je tu náš Uber.[/dirspeech] Povedal s tým že sa rozhodol pokračovať v čítaní stránky o telekinéze.



Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
Kayn
Kayn

Mon May 14, 2018 11:05 pm

[sparkname]Kayn[/sparkname]

Michael nahlas četl stránku a Kayn se zaposlouchal. [dirspeech]Je silně spjatá s emocemi uživatele,[/dirspeech] řekl v pomezí jiných vět Michael a tam se Kayn trošku zasekl. Uvědomil si, že tohle celé vlastně začalo v jeho bytě, když šlo Liz o život. Došlo mu, že v ten moment zažil emoce tak silné jako nikdy předtím, tedy alespoň až na ten den, kdy přišel o svého bratra. Rukou lehce přejel po jizvě na své dlani a zamyslel se, něco mu došlo. [dirspeech]To kouzlo nebo jakkoli tomu chceš říkat, co jsi udělal. Použil jsi krev, dalo by se použít i něco jiného jak krev k dohledání člověka?[/dirspeech] optal se. Bylo to jako světlo na konci tunelu, jen hloupý nápad, bláznivá naděje, ale i přes to se nad tím zamyslel, třeba byl jeho bratr naživu, celou tu dobu, tam někde. A tenhle kluk, ať už jakkoli, mu mohl pomoci ho najít. [dirspeech]Když jsem byl ještě dítě, ztratil jsem bratra. Donedávna jsem věřil, že je po smrti, ale teď už nevěřím ničemu. Když jsme byli děti, udělali jsme si tyhle jizvy a tehdy jsme spojili naše rány dohromady, šlo by to využít k jeho nalezení? Nebo alespoň zjištění, jestli je třeba na živu nebo tak něco?[/dirspeech] řekl Kayn. V tu chvíli viděl, jak na něj spadl pohled Liz, zas ten její smutný pohled, protože viděla, jak se potápí zpět do dob, kdy trpěl depresemi.



Reward system
Influence Points:
Klíče:
Odměny:
BLVCK.SPVRK
BLVCK.SPVRK

Mon May 14, 2018 11:16 pm

[sparkname]Vypravěč[/sparkname]

Michael sám nevěděl rozsah jeho schopností, ale rozhodně nedal nic za zkoušku. Zaměřil se na jizvu a lehce se ji dotkl, začal veršovat hex a v tom se kyvadlo začalo hýbat. V tu chvíli mohl Michael vidět, jak se oči Kayna jako kdyby rozzářili. Michael mohl cítit, že kyvadlo něco rozhodně našlo a že hledá, ale bylo to jako kdyby mezi Michaelem a jeho cílem byla tlustá stěna. Najednou se zvedl vítr a mapa odletěla neznámo kam. Michael jasně cítil, že kyvadlo vycítilo přítomnost Kaynovo bratra, ale z nějakého důvodu ho nějaká vyšší síla blokovala. I to však pro Kayna byla zpráva, která úplně změnila jeho pohled na věc, najednou jako kdyby se jeho mise za pomstou proměnila na misi za záchranou někoho, koho kdysi ztratil. Prvně se však museli postarat o lidi, kteří šli po Liz.
Když Michaelovi ciknul mobil, oba chlapci se vydali ven ze dveří. Liz zůstala v zájmu její bezpečnosti v bytě, nakolik ani jeden z chlapců nechtěl zbytečně další oběti. Cesta byla celkem krátká, ticho, které bylo v taxiku jí však činilo nesnesitelnou. Když konečně vystoupili před normálně vypadajícím hotelem, mohli vidět hned několik zaparkovaných aut, jejichž cena by dohromady pravděpodobně mohla vykoupit celou budovu.


Sponsored content






    This forum was created by a multicultural team of various faiths and beliefs.